Můj první obrázkový atlas přehled

Můj první obrázkový atlas https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/277833/bmid_muj-prvni-obrazkovy-atlas-EjN-277833.jpg 5 4 4

Jak se jmenují jednotlivé kontinenty? Kde žije medvídek koala? Jaká je nejvyšší hora světa? S tímto atlasem se děti vydají na zajímavou výpravu, která povede napříč všemi světadíly. Na barevných mapách najdou polohu a velikost jednotlivých zemí. Názorné obrázky jim pomohou nahlédnout do života lidí a zvířat z různých koutů světa. Krátké popisky, které obrázky doplňují, se stanou bohatým zdrojem informací pro všechny malé objevitele. Kniha je určena čtenářům předškolního věku.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Můj první obrázkový atlas. Přihlašte se a napište ho.

Filomena1961
27.11.2023 5 z 5

Atlas jsem pořídila vnučce a byla z něho doslova nadšená. Je opravdu moc hezky zpracován pro děti, skvělé obrázky, takže si dítě okamžitě spojuje jednotlivé kontinenty se zvířátky, která tam žijí. K tomu krátké a srozumitelné popisy. Kniha motivuje děti k dalším otázkám a podporuje je ve zvídavosti. V závěru jsou dvoustránky o vesmíru, biomech, různých rekordech, kuriozitách. No prostě paráda - úžasná kniha.

Miniemall
22.10.2023 5 z 5

Nádherný atlas světa. Syn z něho byl nadšený a jeho nadšení trvá nezvykle dlouho.

ddkk
27.06.2022 5 z 5

Za první vysvědčení první atlas světa, zatím obrázkový. Pro prvňáčka velmi objevný. Je v něm spousta zajímavostí, a to nejen geografických. V atlasu je plno informací i o zvláštních zvířatech, včetně ohrožených, která žijí na různých kontinentech nebo třeba o zajímavých stavbách...

U nás se vysvědčení zatím nekonalo, ale protože už víme, jak náš miláček-prvňáček dopadne, dárek už je předán. Trochu jsme si zavařili, protože atlas v něm probudil neskutečnou spoustu dotazů typu: kterým směrem od Vídně je Chorvatsko? Je západní Evropa vpravo nebo vlevo? Ten dodo, to je ta slepice nejapná? Jak to, že tu není vaše vesnice? A tahle divná židle, to má být pagoda? A ono se fakt dá cestovat v čase, když je tu ta datová hranice?

No, užíváme si, občas sami oprašujeme a občas se i trochu divíme. Ale je to moc hezká knížka, kterou ráda doporučím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Můj první obrázkový atlas v seznamech

v dalších seznamech1x