Můj první obrázkový atlas

Můj první obrázkový atlas https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/277833/bmid_muj-prvni-obrazkovy-atlas-EjN-277833.jpg 5 4 4

Jak se jmenují jednotlivé kontinenty? Kde žije medvídek koala? Jaká je nejvyšší hora světa? S tímto atlasem se děti vydají na zajímavou výpravu, která povede napříč všemi světadíly. Na barevných mapách najdou polohu a velikost jednotlivých zemí. Názorné obrázky jim pomohou nahlédnout do života lidí a zvířat z různých koutů světa. Krátké popisky, které obrázky doplňují, se stanou bohatým zdrojem informací pro všechny malé objevitele. Kniha je určena čtenářům předškolního věku.... celý text

Filomena1961
27.11.2023 5 z 5

Atlas jsem pořídila vnučce a byla z něho doslova nadšená. Je opravdu moc hezky zpracován pro děti, skvělé obrázky, takže si dítě okamžitě spojuje jednotlivé kontinenty se zvířátky, která tam žijí. K tomu krátké a srozumitelné popisy. Kniha motivuje děti k dalším otázkám a podporuje je ve zvídavosti. V závěru jsou dvoustránky o vesmíru, biomech, různých rekordech, kuriozitách. No prostě paráda - úžasná kniha.

Miniemall
22.10.2023 5 z 5

Nádherný atlas světa. Syn z něho byl nadšený a jeho nadšení trvá nezvykle dlouho.

ddkk
27.06.2022 5 z 5

Za první vysvědčení první atlas světa, zatím obrázkový. Pro prvňáčka velmi objevný. Je v něm spousta zajímavostí, a to nejen geografických. V atlasu je plno informací i o zvláštních zvířatech, včetně ohrožených, která žijí na různých kontinentech nebo třeba o zajímavých stavbách...

U nás se vysvědčení zatím nekonalo, ale protože už víme, jak náš miláček-prvňáček dopadne, dárek už je předán. Trochu jsme si zavařili, protože atlas v něm probudil neskutečnou spoustu dotazů typu: kterým směrem od Vídně je Chorvatsko? Je západní Evropa vpravo nebo vlevo? Ten dodo, to je ta slepice nejapná? Jak to, že tu není vaše vesnice? A tahle divná židle, to má být pagoda? A ono se fakt dá cestovat v čase, když je tu ta datová hranice?

No, užíváme si, občas sami oprašujeme a občas se i trochu divíme. Ale je to moc hezká knížka, kterou ráda doporučím.