Místo činu přehled

Místo činu https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501598/bmid_misto-cinu-bme-501598.jpg 4 44 44

Soukromý detektiv Jack Harriman viděl i přes svůj mladý věk až příliš mnoho mrtvol. Jde o rodinné prokletí, protože jeho strýc je slavný fotograf, jenž zachycuje místa kriminálních činů. Ještě než se Jack vzpamatuje z nevydařeného případu, už má na krku pátrání po zmizelé osobě. Zdá se, že to tentokrát bude snad jednoduché, ale opak je pravdou. Lži. Tajemství. A návdavkem bizarní sexuální kult. Čeká vás raný komiks Eda Brubakera, který však patří k tomu nejlepšímu, co kdy vytvořil. Kniha obsahuje příběhy Místo činu #1–4 a Vertigo: Winter’s Edge #2 a bonusový materiál v podobě úvodu od Briana Michaela Bendise a vzpomínek samotného autora na vlastní začátky komiksového scenáristy.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Komiksy
Vydáno: , BB art

Scene of the Crime , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Místo činu. Přihlašte se a napište ho.

janina66
27.04.2024 4 z 5

Skvělá komiksová detektivka.
Napínavé s dobrou zápletkou.
Drsní muži, bitky, krásné ženy a jejich dost ošklivé tajemství.
Kdo má rád napínavý komiks, vřele doporučuji.

het2
26.01.2024 3 z 5

Mně se to nelíbilo. Příběh mne sice na začátku celkem bavil, akorát mi nesedla kresba, ale ke konci jsem se vyloženě musel nutit to dočíst.
Možná je to tím, že mi to nepřišlo vlastně vůbec překvapivý, možná tím, že nemám rád tahle témata, a možná se Ed Brubaker až moc snažil být Chandler nebo Polanski (Čínská čtvrť) a v té době prostě neměl ani na jednoho. 2,5*

Disease
28.08.2023 4 z 5

Na prvotinu určitě výborné, ale na Brubakerovy pozdější opusy to nemá.

Zvrácená pouta, Netvor a další knižní novinky (48. týden)

28.11.2022

Jasně, že se na světě dějí zázraky, ale většinou si jich nevšimnete. (Bůh a hříšníci)

Člověk by musel být blázen, aby měl rodinu rád o Vánocích. (Bůh a hříšníci)

Kniha Místo činu v seznamech