První mise přehled

První mise https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17242/mark-stone-prvni-mise-17242.jpg 4 14 14

Poručík Mark Stone právě dokončil Akademii a nastupuje do svého prvního zaměstnání, kterým je SDPP. Není sám, kdo je tu nový. I generál Khov se teprve usazuje ve velitelském křesle po zahynuvším veliteli Skobryském. Proč zahynul předchozí velitel SDPP? Na co přišel při své poslední inspekční cestě? To musí zjistit Mark Stone, zelenáč, jenž nemá nikdy k průšvihu daleko, protože předpisy jsou přece od toho, aby se porušovaly.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize První mise. Přihlašte se a napište ho.

Senza Jenka
12.07.2022 2 z 5

Pan Ríša zjevně přečetl asi tak jeden a půl dílu z celé série a bez znalosti osob, událostí a jejich posloupnosti "něco" napsal. Motá jména, nerespektuje předchozí děj. Škoda.

Kaylin
13.02.2022

pre nás, čo sme čítali pôvodné knihy o Markovi Stonovi ,táto kniha nezapadá do príbehu. Ray sa stal Markovým osobným androidom až keď mal Mark cca 35 rokov a už bol ostrieľaný agent :P sekretárka Peggy sa takisto objavuje, keď už Mark nie je nováčik a so slečnou Svensonovou sa zoznámil na Venusii tiež už ako skúsený agent/ a ona mu darovala Raya. Ale ak by som nepoznala príbeh Marka, pochválila by som to . Je to dobre napísaná oddychovka :)

Boboking
07.01.2022 2 z 5

Za mého mládí jsem Marka Stonea četl rád, jako takovou jenohubku. Ale přiznám, že od originály Garena se mi líbily více. Třeba tento díl od V. Ríši mi připadal dost zklamaný... Přečteno v rámci Čtenářské výzvy

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha První mise v seznamech