Mám tě ráda, nemám tě ráda přehled

Mám tě ráda, nemám tě ráda
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461028/bmid_mam-te-rada-nemam-te-rada-O8R-461028.jpeg 4 798 798

S láskou tě nenávidím série

< 2. díl

DALŠÍ SKVĚLÝ PŘÍBĚH OD AUTORKY KNIHY „S LÁSKOU TĚ NENÁVIDÍM“ | Poppy Petersonová marně hledá své místo v životě. Jako herečka to dotáhla až k první mluvené roli v telenovele, ale její postavu, Ramonu Gonzálesovou, zabili dřív, než se pořad vůbec rozjel. Od maminčiny smrti žije sama a topí se v dluzích. V malém zavšiveném bytě plném pokojových rostlin po mamince sní o lepší budoucnosti. Jednoho dne, když už vůbec neví kudy kam, jí na ulici vletí do obličeje noviny. V nich ji zaujme inzerát na pozici výkonné administrativní asistentky generálního ředitele. Tu samou pozici vykonávala její postava v telenovele. Jak těžká by taková práce mohla být? S ošklivou parukou, v příliš velikých brýlích a nevkusném oblečení (to vše jí zůstalo z natáčení) se dostaví na pracovní pohovor. Tam potká Ryana Starka, upjatého a nemilosrdného generálního ředitele, který střídá asistentky jako ponožky a navíc většinu z nich hned první den v práci dožene k slzám. Co se stane, když mu do kanceláře vstoupí zjevení jako z jiného světa?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Love You, Love You Not , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mám tě ráda, nemám tě ráda. Přihlašte se a napište ho.

Vendy_Kříž
včera 5 z 5

Jednoduchá romantika, ale hezky čtivý příběh a hodně vtipných pasáží. U téhle knížky jsem se opravdu nasmála :D

Peetullka
05.04.2024 4 z 5

Super vtipně napsané, sice samé klišé, ale vždyť je to pohádka :-) Velmi jsem se bavila a měla jsem občas záchvaty smíchu. Škoda, za ten šíleně přeslazený konec, to prostě nedávám i když mě to překvapilo, nečekala jsem to.

sarhii
24.03.2024 5 z 5

Má první kniha od autorky a super. Fakt jsem se nasmála. Příjemná oddechovka. Plná bizarních situací ale to vůbec nevadí. Za sebe doporučuji.

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

Knižní novinky (45. týden)

01.11.2020

Peníze vám mohou koupit mnoho věcí, ale život si za ně nekoupíte.

Kniha Mám tě ráda, nemám tě ráda v seznamech

v Právě čtených9x
v Přečtených1 130x