Malý špalíček pohádek přehled

Malý špalíček pohádek https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168551/bmid_maly-spalicek-pohadek-JfY-168551.jpg 5 165 165

Převyprávěné klasické pohádky s novými motivy , jež se vyhýbají drastickému a triumfují lidovou chytrostí i vtipem - např. O perníkové chaloupce , O Smolíčkovi apod.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Malý špalíček pohádek. Přihlašte se a napište ho.

Janizoun
06.04.2024 5 z 5

V knížce "Malý špalíček pohádek" jsou kouzelné a nádherné pohádky, které provází dětstvím všechny generace dětí. U nás doma velmi oblíbená knížka, ke které se často vracíme.
O Červené karkulce, O Smolíčkovi, O perníkové chaloupce, O Popelce, O Šípkové Růžence.... a další známé pohádky krásně vyprávěné Františkem Hrubínem a také úžasné ilustrace Jiřího Trnky, doporučuji všem malým ratolestem a také nám dospělým, co jsou někdy rádi dětmi.

a304
08.10.2022 5 z 5

(SPOILER) Prvňáčci znají již písmenka a rádi se pochlubí. Dejte jim možnost, ať se zaradují. Poznávají nové kamarády - písmenka. Dnes ještě naslouchají, za nedlouho prožijete hrdost v roli posluchače. Jak je krásné znovu a znovu se vracet do pohádky, přestože dospěláci vědí, že jen na krátkou chvíli, o to je tento čas vzácnější...
Jedna pohádka hezká , druhá také, třetí..., no znovu posuďte se svou ratolestí.
Doporučuji.

Sandik
29.08.2021 4 z 5

Pro děti je to příliš dlouhé a tajuplné, jako dospělák jsem si ale četbu celkem užil. Celkový dojem: 75%

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Malý špalíček pohádek v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x