Rodinná pouta přehled

Rodinná pouta https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195707/bmid_rodinna-pouta-QUy-195707.jpg 4 64 64

Mackenzie's Mountain série

Výjimečné okolnosti: Barrie Lovejoyová a Zane Mackenzie se setkali za výjimečných okolností. Oběma hrozilo nebezpečí, nejen jí jako oběti únosu, ale i jemu jako jejímu zachránci. A přesto se stalo, že mezi nimi přeskočila jiskra neodolatelné přitažlivosti a něžná kráska si podmanila srdce bojovníka. Osudová hra: Tajný agent Chance Mackenzie měl jasný plán. Chtěl použít Sunny Millerovou jako volavku a dostat se tak na stopu jejímu otci. Svést ji bylo jen jedním z jeho úkolů, alespoň zpočátku. To však ještě netušil, že si s nimi osud zahraje pěkně zamotanou hru.... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Harlequin

Mackenzie's Pleasure , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rodinná pouta. Přihlašte se a napište ho.

maryzka
04.08.2023 3 z 5

Příběh pokračování rodiny Mackenzie byl docela zábavný, pěkný, oddechový.

bekule
13.12.2021 3 z 5

Četla jsem asi trochu jinou verzi protože zde je jen příběh Barrie a Zana.Taková jednoduchá naivní romance, pro mě od LH spíš zklamání,doposud jsem měla štěstí na o třídu lepší příběhy .

moudivlacek
30.01.2021 5 z 5

Tato série je skvělá pro odreagování a i pro milovníky červené knihovny. Nejprve příběh o Zaneovi a Barrie, je to vlastně o tom, že nezáleží, jak se seznámíte, jak spolu chodíte, ale jak si "sedíte" a jak se upřímně milujete.
Další příběh je o Chanceovi. Je to trochu tajemný chlap, v dětství adoptovaný a od té doby milovaný svou rodinou MacKenzieových. On je opravdu dobrý ve své práci a zajde v ní až "příliš daleko", aby dovedl případ ke zdárnému konci. A stejně je to pak jeho rodina, která mu pomůže nejen z nesnází, ale i prožít rodinný život.
Mezi těmito díly chybí příběh o jejich sestře Barrie nazvaný Šampion, ten je v knize Adventinky spolu s příběhy jiných autorek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rodinná pouta v seznamech

Linda Howard (p)