Lobo se zvrací! přehled

Lobo se zvrací! https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/7076/bmid_lobo-se-z-vraci-4a9-7076.jpg 4 77 77

Lobo série

Lobo je mrtvý! Všemi milovaný lovec lidí a masakrátor konečně zaklepal kanadama a odebral se do věčných lovišť. Přesně řečeno do Nebe, kde ho čeká hraní na harfu, pobíhání v noční košili a všeobjímající láska. Prostě humus. Je jasné, že tohle si Lobo nemůže nechat líbit a tak netrvá dlouho a nastolí v Nebi opravdové Peklo. Co na tom, že všichni už jsou mrtví a tudíž nemůžou zemřít - on s vykopnutou páteří nemá věčný život tu pravou šťávu.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Lobo's Back's Back! , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lobo se zvrací!. Přihlašte se a napište ho.

Wiedzmin
10.02.2023 1 z 5

Chápu satiru. Chápu navážení se do společenských témat. Jsem všema deseti. Bohužel, dvojka Loba u mě má stejnou, ne-li horší pozici, jak Verhoevenova Hvězdná pěchota. Forma přebila obsah, a mě místy Lobo fakt dožíral svou přepálenou zvráceností. Do poloviny a dál už odmítám číst. Zbytek příběhů z lobova světa jde mimo mě.

perko
24.04.2022 4 z 5

Ty krávo, to byla úchylárna jak z jinýho světa.

Israha
20.07.2021 5 z 5

(SPOILER) Ježatá, přeplácaná kresba mi jako jediná místy trochu překážela ale i tam nakonec převážil pozitivní dojem, protože většina oněch přeplácaných panelů není naditá obsahem samoúčelně a obsahuje spoustu vtipných a rafinovaných detailů. Jinak je to asi přesně to, co čekáte od synopse ve smyslu "Lobo si zařídí nesmrtelnost, protože vraždí anděly, démony i bohy v Nebi i Pekle a dělá tam bordel v takové míře, že ho tam ani tam nechtějí". Krvavý, nekorektní, ujetý bordel, jehož cílovka buď jste a pak si pošmáknete, a nebo to prostě není čtení pro vás. Já hlasuju pro možnost jedna.

Knižní novinky (39. týden)

20.09.2020

Kniha Lobo se zvrací! v seznamech

v Právě čtených1x

komiksy DC Comics