Liška v dámu přehled

Liška v dámu
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443970/bmid_liska-v-damu-krR-443970.jpg 4 127 127

Když ve vědeckém institutu dojde k úspěšnému dokončení experimentu – proměně lišky v ženu, Hospodář si mne ruce. S kombinací lidských a liščích schopností to bude nejlepší špionka na světě. Při výcviku se však na jednu důležitou věc zapomene... Padesátá léta 20. století: když v Institutu I. P. Pavlova vědecký tým pod vedením Hospodáře přemění lišku na ženu, mohou být využity všechny její lidské i zvířecí schopností. Pro špionku Sylvu je to dokonalá výbava pro úkol, který má zcela zásadně ovlivnit boj Hospodáře se Západem. Na jednu věc se však při přeměně zapomnělo: lidské city a vášně jsou silnější než cokoli jiného. Pak se samozřejmostí lišce vlastní Sylva brání nově objevovanou lásku, intimitu i svobodu, která před ní vyvstává jako úkol mnohem důležitější, než na který byla celou dobu připravována.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Liška v dámu. Přihlašte se a napište ho.

kob
24.05.2023 3 z 5

Mám rozporuplné pocity. Co se týče spisovatelského řemesla skvělé, ale dočítala jsem už jen tak "z povinnosti".

momo01
13.04.2023 5 z 5

Tato kniha mě opravdu překvapila. Autor v ní používá neotřelý styl psaní a po dočtení mám pocit jak po letní bouřce, která je náhlá, rychlá, osvěžující a někdy trochu prudká. Líbilo se mi, jak autor lehce a hravě skákal z jednoho vypravěče na druhého. Z narážky na narážku. Celkově mě nadchl svým neobvyklým přístupem a jazykem. Doporučuju všem, kdo hledají k přečtení něco nového i když možná ne úplně snadného.

withoutchild
07.04.2023 1 z 5

To byla ale hovadina, bože.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2020 - Magnesia Litera (Litera za prózu)

Kniha Liška v dámu v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x