Zásnubní prsten přehled

Zásnubní prsten https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506428/bmid_zasnubni-prsten-4ek-506428.jpg 4 173 173

Letopisy královské komory série

Zásnuby bez prstenu jsou sice smutné, ale možné. Nicméně zásnuby s prstenem, ale bez snoubenky, to je věc těžko myslitelná. A přece k ní na Starém Městě pražském došlo. Tuhle podivnou zápletku musí řešit Jiří Adam z Dobronína v souvislosti s nevysvětlitelným mordem. Naštěstí má k ruce svou služebnou Rozárku, která se umí v ženské společnosti vyptávat, protože právě tam leží klíč k podivnému zločinu…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zásnubní prsten. Přihlašte se a napište ho.

tlllk
01.04.2024 3 z 5

S priemerom 5 kmih za rok, je pán Vondruška ďaleko najaktívnejší spisovateľ akého poznám, až začínam mať podozrenie, že rovnako ako Salvádor Dálii využil slávne meno a nie je na to sám. Proste mi tá príbehová línia príde síce podobná, ale taká neotesaná, nedotiahnutá, ako scenár k sitkomu .

sloncekhk
03.02.2024 5 z 5

Další zapeklitý případ královského písaře Jiřího Adama z Dobronína vyřešen

angelika29
30.01.2024 5 z 5

Další fajn detektivka od pana Vondrušky. Skutečně je mám hrozně ráda. Dobře se čtou , člověk se u nich nenudí a drží v napětí. Vřele doporučuji.

10 nejprodávanějších eknih (duben)

11.05.2023

10 nejprodávanějších knih (18. týden)

11.05.2023

10 nejprodávanějších knih (17. týden)

03.05.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Zásnubní prsten v seznamech

v Právě čtených1x