Krvný obeh přehled

Krvný obeh
https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90011/krvny-obeh-90011.jpg 4 246 246

Lekárka Claire je očarená atmosférou malého mestečka Tranquility, kam sa chce uchýliť po smrti svojho manžela s dospievajúcim synom Noahom. Je plná nádeje, že si dokáže získať dôveru miestnych obyvateľov. No jej plány čoskoro prekazí šokujúca udalosť. Mladík, ktorého ošetrovala a prestala mu predpisovať kontroverzný liek, sa dopustil neuveriteľného činu. Vzápätí vypukne v Tranquility nevysvetliteľná vlna násilia. Claire je otrasená obvineniami, ktoré sa na ňu valia z každej strany, a bojí sa aj o syna. Má podozrenie, že v pokojných vodách jazera Locust číha zákerné smrtiace nebezpečenstvo.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Bloodstream , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krvný obeh. Přihlašte se a napište ho.

matogeminimato
22.11.2023 4 z 5

Prečítaná siedma kniha mojej obľúbenej spisovatelky. Podľa ktorej príbehov je aj zfilmovaný seriál s dvojicou sympatických vyšetrovateliek .
Tento príbeh sa odohráva v malom mestečku Tranquility, kde sa po smrti svojho manžela uchýli doktorka Claire zo svojim 14 ročným synom Noahom.
Onedlho v mestečku vypukne vlna násilia, ktoré majú na svedomí miestne dospievajúce deti.
Nik si nevie vysvetliť prečo z ničoho nič prepadnú vražednému amoku.
Claire zistí že pôvodcom tejto nákazy môže byť,, niečo "z blízkeho jazera Locust,zvlášť keď sa podobné vyčíňanie stalo na jeho brehu pred vyše 50 rokmi.

Čmeláček
07.09.2023 5 z 5

Tak tohle bylo fakt hodně brutální! Ale jinak se mi kniha četla jedna báseň, protože byla napínavá a zajímavá. Takže tuhletu paní spisovatelku si dávám do hledáčku a za nějaký ten čas zkusím zase něco dalšího.

jprst
08.10.2022 2 z 5

Tak tohle žádná pecka nebyla, dočetl jsem to spíše na sílu, protože nedočtené knihy neodkládám a navíc knihy této autorky čtu docela rád, ale tohle bylo dost pod úrovní její tvorby, takže pro mne spíše ztráta času.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Krvný obeh v seznamech

v Právě čtených1x