Kruté leto přehled

Kruté leto
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126649/bmid_krute-leto-BE5-126649.jpg 3 15 15

Colby Cavendishová sa pripravuje na úžasné leto plné plážových večierkov. Plány jej však skrížia rodičia, ktorí ju pošlú na prázdniny k tete Tally do Grécka. Opustená na nudnom ostrove bez nákupných centier, telefónneho signálu a s tetou, ktorá sa rozpráva so svojimi rastlinami, má Colby strach, že na ňu jej priatelia zabudnú. Všetko sa zmení, keď stretne milého gréckeho chlapca Jannisa, s ktorým prežije niečo viac ako len obyčajný letný románik.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Slovart (SK)

Cruel Summer , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kruté leto. Přihlašte se a napište ho.

SknihouVrukách
23.10.2017 3 z 5

Knižka nebola zlá. Taká priemerná jednohubka na, ktorú za pár dní zabudnite. Hlavná hrdinka Colby sa správa ako keby mala trinásť a nie sedemnásť. Ďalšia vec čo sa mi nepáčilo je to, že to bolo písane väčšinou vo forme blogov, pohľadníc, správ a listov.

Martyska
31.08.2014 2 z 5

Neviem, čo tým chcela autorka povedať, ale prišlo mi to, ako keby sa v knihe vylievala nejaká 13-tka a potrebovala to dať najavo.

Tinna14
18.07.2013 2 z 5

Pripomína mi to knihy Harlequin, ibaže tu sú hlavný hrdinovia tínedžeri. Inak je to oddychovka v ktorej deji sa ale nenájde asi nič nad čím by sa trebalo dlhšie zamyslieť.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kruté leto v seznamech

Alyson Noël