Dvanásta planéta přehled

Dvanásta planéta https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200728/dvanasta-planeta-200728.jpg 4 114 114

Kronika Země série

Dielo, ktoré navždy zmenilo pohľad na históriu a osud ľudstva.

Mytologie Historie Záhady
Vydáno: , Citadella (SK)

The 12th planet , 1976

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvanásta planéta. Přihlašte se a napište ho.

VA_Krtek
24.01.2024 3 z 5

...Výhodou takových domněnek je, že nemohou být dokázány, ale ani vyvráceny...

Tato věta ze strany 168 definuje vlastně celé pojednání. Existují v podstatě čtyři druhy lidí. Jedni věří ve stvoření člověka jediným bohem tak, jak diktuje současné náboženství (a je jedno které). Druzí věří Darwinovi. Třetí to vůbec neřeší. A ta poslední skupina fandí Sitchinovi, Dänikenovi a podobným. Hodnocení knihy se pak bude pohybovat od 0 do 5* podle toho, ke které skupině se řadíte. Dávám 3, protože jsem k tomu přistoupil jako ke sci-fi a zároveň mě to jako četba během cestování MHD celkem bavilo.

Jack Bauer
05.04.2023 2 z 5

Celá kniha je jak dějepis Bohů s mnoha citáty z Bible, pro mne velice nezáživně napsáno, až me to neustálé opakování a hašteření Bohů tak znudilo, že jsem knihu vzdal. Raději si přečtu Dänikena, ten to umí podat lépe.

vladceTyran
15.03.2023 odpad!

Ze začátku dobrá pohádka, ale nezapomeňte, že naše země je placatá a pokrytá kupolí přes kterou se ještěn ikdo nikdy nedostal. To se píše i ve všech biblích a lidé před antarktickou smlouvou věděli že to tak je. Potom začla vymívačka od NASA a Disney s jejich vesmírem a začali tam přidávat věci jako červí díry, vše jen hypotéézy. Zbořte jim gravitaci a celý se jim to rozpadne. Sitchin byl sionista a tohle dílo je další hřebík na pohřbití pravdy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dvanásta planéta v seznamech

v Právě čtených9x