Kronika Ztracené stopy přehled

Kronika Ztracené stopy https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185437/kronika-ztracene-stopy-185437.jpg 4 232 232

Zálesácká kniha plná návodů a rad je nepostradatelnou příručkou pro práci v klubech, družinách a oddílech. Jaroslav Foglar v ní dokázal, jakým byl vnímavým pozorovatelem přírody a zároveň znalcem chlapeckých duší. Příběh klubu Ztracená stopa, pojmenovaného podle přezdívky jednoho z jejích členů, se odehrává v měsíčních odstupech po jeden kalendářní rok, od září do srpna, a je psán formou kroniky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kronika Ztracené stopy. Přihlašte se a napište ho.

RemiBlack
06.02.2024 5 z 5

2024/6
Vždycky zapomenu, že Kronika Ztracené stopy je vážně to - kronika, soubor rad nebo příručka, a ne příběh, jako většina ostatních Foglarových děl. Nicméně i tak patří mezi moje nejoblíbenější. :) To nadšení k zálesáctví a různým jiným činnostem z knihy přímo teče a je opravdu nakažlivé.
Je pravda, že velká část už je dneska přešlá, ale kdo čte pana Foglara, tak s tím počítá. Moc příjemné čtení, zvlášť pokud se chcete inspirovat a trochu si oprášit zájem o přírodu.

Hakate
23.08.2022 4 z 5

Autor, který mě provázel dětstvím, skvělé dobrodružné knihy, po kterých by měla sáhnout hlavně dnešní generace.

ydnac
03.10.2020 5 z 5

Dobrá kniha z mého mládí :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kronika Ztracené stopy v seznamech

v dalších seznamech4x