Konečná diagnóza přehled

Konečná diagnóza
https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57302/bmid_konecna-diagnoza-6oL-57302.jpg 4 702 702

Román z lékařského prostředí zobrazuje na konfliktu stárnoucího profesora s progresívností mladých vědeckých pracovníků práci ve velké americké nemocnici, systém jejího řízení i lidské vztahy.

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Československý spisovatel

The Final diagnosis , 1959

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Konečná diagnóza. Přihlašte se a napište ho.

malýčtenář
včera 5 z 5

I když jsem dělala ve zdravotnictví, opět mě tento příběh fascinoval, jak autor dokáže zobrazit život na jedné americké nemocnici, v dřívější době. Osudy lidí má perfektně propracované a prostředí patologie, nám až trochu nahání strach a napětí, jak vše dopadne. Jako vždy perfektní kniha.

alabra
19.05.2024 5 z 5

Po mnoha letech jsem znovu sáhla po oblíbeném autorovi a nebyla jsem zklamaná. Dokáže živě a plasticky zachytit každodennost, charaktery a osudy lidí odehrávající se na pozadí velkého kolosu, který je sycen jejich perfektností a při každém zakolísání je rozdrtí bez ohledu na předchozí úspěšnost. Krásný poslech, tentokrát ve slovenštině.

papanoel69
22.04.2024 4 z 5

Dnešní "napínavé" romány jsou proti Haileyho knihám pouhé slohovky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Je opravdu dobré, zachovat si soucit. Nikdy nemůžeme vědět, kdy jej budeme sami potřebovat.

Kniha Konečná diagnóza v seznamech

v Právě čtených5x