Léčka přehled

Léčka
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240604/bmid_lecka-240604.jpg 3 27 27

Komisař Winter série

Romantické šérové ostrovy jihozápadně od Göteborgu, které kdysi stvořil ustupující ledovec, skrývají dávné kruté tajemství. Píše o něm podivínský spisovatel, který se náhodou dostane do konfliktu se sousedem. Další noc po něm někdo střílí. Ale kdo a proč? A jak s tím souvisí opuštěné auto uprostřed silnice, ve kterém také padly výstřely? Trojici vyšetřovatelů vede komisař Erik Winter...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Nastan dod man , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Léčka. Přihlašte se a napište ho.

000nugatovej
17.06.2022

Dobojováno, dočteno. Chvílemi zdlouhavé, nejasné, ke konci se všechny motivy skloubily dohromady. To jo. Chtěl jsem si - jak to dělávám u detektivek a thrillerů - trochu relaxovat. No ... Teď se ale těším na normální literaturu!

HaHa11
26.04.2021

Zkoušela jsem to, dokonce několikrát, ale tahle kniha prostě nebyla napsána pro mne! Nedostala jsem se přes prvních zhruba sto stránek. Hodnotit nebudu, ale jsem ráda, že v tom nejsem sama!

bobo550
21.08.2018 odpad!

od tohoto spisovatele je to moje prvotina ke kterému jsem přišel náhodou .A šeredně jsem se spálil kniha je takřka bez děje, často jse do příběhu motá psychická stránka osob, názvy ulic či obvodových dokonce i osob je tolik že s toho mám galamatiáš(když to pro svou delku vůbec přečtete)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Léčka v seznamech

v dalších seznamech1x