Smrtihlav přehled

Smrtihlav https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478415/bmid_smrtihlav-C4X-478415.jpg 4 174 174

Komisař Sharko série

V nejtemnější hodině se probouzí nové zlo. Další případ komisaře Sharka. Vražda v kostele. Do posledního chloupku oholená nahá žena. Sedm živých motýlů třepotajících křídly na její lebce. A strach ze smrtící epidemie. Vyplní se mýtus o apokalypse? Z osobního života Francka Sharka zbyly jen doutnající trosky – a představa návratu do práce je pro něj zcela nereálná. Brutální zločin ho však ukotví zpátky ve skutečnosti. Zničený kriminalista se vydává na nebezpečnou cestu vedoucí až na dno lidské duše: vrahovy… i své vlastní.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , XYZ (ČR)

Deuils de miel , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtihlav. Přihlašte se a napište ho.

Atak
10.02.2024 5 z 5

Napínavé, zábavné a místy i vtipné.

Žanek_Hantec
03.02.2024 4 z 5

Až po fšech bichlách v sérii ze Žralokem sem přelóskal tudle. Nějak sem si nemoh zvyknót, že Smrtihlav je šrajbčené v ichformě, to mě teda dost rušilo. Bichla je klasicky magořina jaxviňa, samé neapetýtlich hmyzoš, larvoši a hafo komeců - no humus. Ale betálné. Vodfčil je mi jasná válka, že dyž mě džogne komec, tak hned lapnu maláriju. Tím pádem šlus s dovolenéma v bakelitlendech. Doporučuju k lóskání, ale za sebe vopatrně dávám jen čtyry šterny.

berila
21.12.2023 4 z 5

Sérii jsem četla postupně, tento díl teprve teď. Celá série je hodně drsná, i když dobře napsaná. Tento díl je toho jen dokladem. Spousta zajímavých informací o hmyzu, ale při čtení o něm jsem se tedy necítila moc dobře. Přemýšlím o posledním dílu série, ale když jsem si přečetla o čem bude, tak do něj nejspíše nepůjdu. Těch hrůz už na mě bylo moc, chce to něco odlehčeného.

Knižní novinky (44. týden)

31.10.2021

Kniha Smrtihlav v seznamech