Kolektoři přehled

Kolektoři https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176671/bmid_kolektori-SKD-176671.jpg 4 51 51

Kolektoři série

Píše se rok 3042. Lidstvo vyrazilo do vesmíru, nikoliv však s vlastní technikou, nýbrž za pomoci objektů, které nalezlo při vykopávkách na Zemi. Tato mimozemská dědictví umožňují lidem cestování rychlostí vyšší než rychlost světla. Vznikají velké mnohonárodní koncerny, jež mocí a spoustou peněz urychlují cesty ke hvězdám – až lidstvo narazí na tajuplnou mimozemskou rasu, která nad ním má výraznou převahu – na Kolektory. Ti se nabídnou, že vezmou lidskou civilizaci pod svá křídla a slibují jí blahobyt a ochranu. Tuto nabídku nemůže lidstvo odmítnout. Kolektoři však mají s lidmi úplně jiné úmysly. Úmysly s katastrofálními následky ...... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Brána

Collector , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kolektoři. Přihlašte se a napište ho.

Gematria
24.11.2020 5 z 5

Kniha zajímavě začíná, poté následuje trochu pomalejší rozjezd, ale pak už je to typická autorova jízda, plná intrik, kdy každá strana sleduje vlastní zájmy, a nikdo neví, komu může věřit. A člověk čte, protože prostě musí vědět, co bude dál. A když ve druhé půlce knihy dojde k odhalení skutečných motivů kolektorů, je to docela síla. Čekal jsem kdeco, ale tohle ne.

Luigi1
24.09.2020 4 z 5

Dost dlouho trvalo než se začal příběh rovíjet.Zajímavý je popis vesmírných nemocí i pohled na náboženské víry.Ke konci začína mít kniha ten správný pád.No,ale stejně ten konec.Uvidíme

slunečnice777
10.04.2020 5 z 5

Musel jsem se do příběhu začíst, ale stálo to za to. Miluji space-operu. Někdo může namítat že je to standardní zpracování, jak jsem se dočetl v komentářích. Příběh má vše od něho požaduji, napětí, akci, city, a podobně. Jak stále říkám dokola čtenářům kteří jsou věčně nespokojení že není dokonalá kniha. Taková neexistuje, vždy se najdou chybičky, proto vypnout a bavit se příběhem. Určitě se začtu do pokračování, i když si neumím představit kam se bude děj posouvat. Autorovi děkuji za skvělé čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kolektoři v seznamech

v Právě čtených1x