Kocour Bob přehled

Kocour Bob
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510368/bmid_kocour-bob-0a3-510368.jpg 4 547 547

Kocour Bob série

Hledali se až se našli, aby jeden zachránil druhého. Poutavý, autobiograficky laděný příběh o přátelství mezi mladým muzikantem a jeho kocourem. Jednoho dne najde James na chodbě činžovního domu, ve kterém bydlí, zraněného zrzavého kocoura. Zprvu si myslí, že zvíře patří někomu ze sousedů, ale když se o něj po několika dnech nikdo nepřihlásí, ujme se ho. Pojmenuje ho Bob, vyléčí ho a stanou se z nich nerozluční přátelé. James už ledacos prožil, má za sebou zkušenost s drogovou závislostí, které se dokázal zbavit, a na živobytí si vydělává jako pouliční muzikant v Londýně. Žije z ruky do úst a domácí mazlíček je to poslední, co potřebuje. Jak se brzy přesvědčí, Bob není jen tak nějaký obyčejný kocour…... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Příběhy
Vydáno: , Levné knihy

A Street Cat Named Bob , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kocour Bob. Přihlašte se a napište ho.

p.stranska
03.05.2024 4 z 5

Literárně to není žádné veledílo, ale příběh je to hezký a kocour mě moc bavil. Navíc na obálce knihy je vyfocený sám Bob osobně, to se mi moc líbí. Koukala jsem na nějaká videa a Bob je opravdu k sežrání. Příběh je uvěřitelný, nepochybně dost autentický a 4 hvězdičky si určitě zaslouží.

Natty
27.04.2024 4 z 5

Další ukázka toho, že kočky dokážou k člověku velmi přilnout a pozitivně ovlivnit celý koloběh života. Zde například pomoci od závislosti a přispět k nápravě člověka na okraji společnosti. Je to fajn (občas i napínavá) oddechovka založená na skutečných událostech.

Boba jsem již dříve sledovala na sociálních sítích a tento příběh byl příjemným prohloubením celého příběhu. Byl to opravdu unikátní kocour a fešák. ;)

Nerissa
15.04.2024 3 z 5

Kniha se mi líbila. Byla milá, zajímavá, o to víc, že autobiografická. Ale trochu se bojím, že na ni rychle zapomenu.

Knižní novinky (18.12. - 1.1.2018)

18.12.2017

Kniha Kocour Bob v seznamech