Klub starých mládenců přehled

Klub starých mládenců https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27847/bmid_klub-starych-mladencu-82J-27847.jpg 4 21 21

Zábavný, úsměvný příběh upoutává charakteristickým humorem anglického spisovatele, který jím získává další a další čtenářské generace. V Klubu starých mládenců se scházejí zapřisáhlí odpůrci manželství a utvrzují se ve svém poslání, že manželský chomout nikdy. A pokud by někomu hrozil hlahol svatebních zvonů, je třeba zasáhnout, dokud je čas. Právě o to se snaží pan Trout, dlouholetý člen Klubu, jinak právník, jenž chce ochránit svého klienta. Pan Llewelyn, jeho klient, je totiž filmový magnát, na něhož pokušení číhá na každém rohu a který nedokáže odolat, aby dámě nenabídl ruku, když k tomu má příležitost. Pana Llewelyna, který se vypravil z Ameriky do Londýna, je tedy třeba bedlivě hlídat a tohoto úkolu se ujímá mladý, prozatím zneuznaný dramatik Joe Pickering. Všechno ale dopadne jinak, potom, co do příběhu vstoupí dámy, mladé i ty zralejší, a všechno se nějak zvrtne.... celý text

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , Vyšehrad

Bachelors Anonymous , 1973

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Klub starých mládenců. Přihlašte se a napište ho.

minirock
07.10.2015 4 z 5

Legrační oddechovka o tom, co i s zapřísáhlým odpůrcem ženitby udělá nenadálá láska ve chvíli, kdy přicestuje do Londýna aby ochránil kamaráda před dalším nepodařeným manželstvím. Krátké ale úsměvné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Klub starých mládenců v seznamech

v dalších seznamech1x