Kletba Vikingova hrobu přehled

Kletba Vikingova hrobu https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42381/kletba-vikingova-hrobu-42381.jpg 4 21 21

Dobrodružný román vypráví o výpravě tří statečných chlapců, kteří se vydávají z kanadského severu po stopách vikinských památek ze 14. století.

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

The Curse of Viking Grave , 1966

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kletba Vikingova hrobu. Přihlašte se a napište ho.

vlkodlaq
10.05.2024 5 z 5

Někdo řeší počínající krizi středního věku milenkou a červeným sporťákem. Já, protože o milenku nestojím a červený sporťák je takové klišé, že bych se za něj musel stydět (potažmo jakýkoliv sporťák je trapný..), tak řeším počínající krizi středního věku návratem ke kořenům, to v praxi znamená, že čtu knihy svého dětství a dospívání a vracím se k zálibám té doby, například geologii a paleontologii (aka sběr šutrů). Právě knihy jako Kletba vikingova hrobu drnkají na tu správnou strunu ten správný akord, který teď chci slyšet.

changaj
17.02.2021 4 z 5

Klasický dobrodružný román pro mládež. Čtyři přátelé - Indián, Indiánka, běloch a Eskymák (resp. Inuit) se vydávají na nebezpečnou pouť do severských pustin, za starým hrobem vikingského hrdiny. Přidaná hodnota je pro mě hlavně v autorových detailních znalostech života na kanadském severu, reáliích a zvycích původních obyvatel.

kalache
22.11.2015 5 z 5

...kvůli takovým knihám jsem skončil na samotě na Šumavě,děkuji...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kletba Vikingova hrobu v seznamech

v dalších seznamech1x