Když jde štěně do světa přehled

Když jde štěně do světa https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222972/bmid_kdyz-jde-stene-do-sveta-NaI-222972.jpg 4 12 12

Co nevidět se u vás doma zabydlí štěně a vy marně hledáte odpovědi na spousty otázek, které vás v souvislosti s novým spolubydlícím napadají? Nezoufejte! Norská trenérka a chovatelka Linn Palmová sepsala vše podstatné, co musíte vědět nebo udělat, aby se u vás štěněti dobře žilo. Budete-li se řídit jejími radami, vytvoříte si s vaším pejskem harmonický vztah, bude u vás spokojený a vyroste z něj plnohodnotný člen vaší lidsko-psí smečky - a váš příslovečný „nejlepší přítel“. Z předmluvy Turid Rugaas ke knize Když jde štěně do světa: Spoustu let jsem si přála knihu o štěňatech, ale i když se takových knih vydává spousta, žádná dosud neodpovídala mým nárokům na kvalitu. Konečně je tady! Blahopřeji Linn k nádherné knize, krásné nejen na pohled, díky půvabným fotografiím, ale především kvůli konkrétním informacím a radám, novým poznatkům a novému pohledu na tuto problematiku. Pro mne to je bez diskuze kniha roku. Měla by být povinnou četbou pro všechny, kteří mají v plánu koupit si štěně. Pro budoucí i stávající majitele štěňat by měla být tato kniha první volbou mezi kynologickou literaturou. Doufám, že se u ní pobavíte a zároveň naučíte důležité a užitečné věci o svém štěněti.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Když jde štěně do světa. Přihlašte se a napište ho.

Olous1
10.05.2024 3 z 5

Zapůjčila jsem si tuto brožuru v knihovně. Momentálně máme 2 tříměsíční holčičky zlatého retrívra. Už máme za sebou více pejsků,tak jsem se chtěla ještě něco přiučit. Za mě nic nového,ale pro začátečníky určitě doporučuji. Jediné co se mi nelíbí a nikdy nebudu praktikovat jsou klece. My máme naše holky moc rádi a určitě bychom je nikdy nezavřeli do klece.75%.

hu_87
16.09.2021 5 z 5

Náhodou, tahle brožurka obsahuje mnohé užitečné rady, včetně třeba kapitoly o tom, co je pro pejsky jedovaté apod. Určitě velmi užitečné. Akorát ta brožurka je malého rozměru a je škoda, že nemá víc stránek, protože informace zde obsažené jsou opravdu uplatnitelné.

Kvítek84
20.03.2020 3 z 5

Brožurka pro budoucí pejskaře, ve které jsem se dozvěděla věci nejen o psech, ale i o sobě samotné :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Když jde štěně do světa v seznamech

štěňata

Autorovy knížky