Když jde štěně do světa

Když jde štěně do světa https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222972/bmid_kdyz-jde-stene-do-sveta-NaI-222972.jpg 4 11 4

Co nevidět se u vás doma zabydlí štěně a vy marně hledáte odpovědi na spousty otázek, které vás v souvislosti s novým spolubydlícím napadají? Nezoufejte! Norská trenérka a chovatelka Linn Palmová sepsala vše podstatné, co musíte vědět nebo udělat, aby se u vás štěněti dobře žilo. Budete-li se řídit jejími radami, vytvoříte si s vaším pejskem harmonický vztah, bude u vás spokojený a vyroste z něj plnohodnotný člen vaší lidsko-psí smečky - a váš příslovečný „nejlepší přítel“. Z předmluvy Turid Rugaas ke knize Když jde štěně do světa: Spoustu let jsem si přála knihu o štěňatech, ale i když se takových knih vydává spousta, žádná dosud neodpovídala mým nárokům na kvalitu. Konečně je tady! Blahopřeji Linn k nádherné knize, krásné nejen na pohled, díky půvabným fotografiím, ale především kvůli konkrétním informacím a radám, novým poznatkům a novému pohledu na tuto problematiku. Pro mne to je bez diskuze kniha roku. Měla by být povinnou četbou pro všechny, kteří mají v plánu koupit si štěně. Pro budoucí i stávající majitele štěňat by měla být tato kniha první volbou mezi kynologickou literaturou. Doufám, že se u ní pobavíte a zároveň naučíte důležité a užitečné věci o svém štěněti.... celý text

hu_87
16.09.2021 5 z 5

Náhodou, tahle brožurka obsahuje mnohé užitečné rady, včetně třeba kapitoly o tom, co je pro pejsky jedovaté apod. Určitě velmi užitečné. Akorát ta brožurka je malého rozměru a je škoda, že nemá víc stránek, protože informace zde obsažené jsou opravdu uplatnitelné.

Kvítek84
20.03.2020 3 z 5

Brožurka pro budoucí pejskaře, ve které jsem se dozvěděla věci nejen o psech, ale i o sobě samotné :-)

Junoaussie
01.10.2016 4 z 5

Pár věcí mi tam chybělo, ale rozhodně doporučuji pro všechny, co si chystají pořídit parťáka na několik let ;)

efka.saf
03.03.2016 5 z 5

Už to, že ke knize napsala adorační předmluvu Turid Rugaas, pro mě byl ukazatel, že tato knížka by mohla být odpovídající studijní literatura, kterou hledám, ale musím uznat, že předčila má očekávání. Osobně se přikláním k Turid a myslím, že každý by si knížku měl nastudovat, než si domů přinese ten malý chlupatý uzlíček v podobě štěňátka. Já jsem se dozvěděla téměř všechno, co jsem potřebovala vědět a doufám, že budu schopná to i využít v praxi :).

štěňata

Autorovy knížky

2014  80%Když jde štěně do světa

Kniha Když jde štěně do světa je v