Vraždy podľa Shakespeara přehled

Vraždy podľa Shakespeara
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144121/bmid_vrazdy-podla-shakespeara-veY-144121.jpg 4 103 103

Kate Stanleyová série

V predvečer uvedenia Hamleta v divadle Globe dá Rosalind Howardová, odborníčka na Shakespeara, mladej režisérke Kate Stanleyovej tajomnú škatuľku a tvrdí, že sa jej podarilo urobiť ďalekosiahly objav. Skôr však, ako ho môže odhaliť Kate, divadlo Globe zhorí a v ňom sa nájde mŕtve Rosalindino telo. Je zavraždená neobyčajným spôsobom: rovnako, ako bol zabitý Hamletov otec. Keď Kate otvorí škatuľku, nájde prvý kúsok do shakespearovskej hádanky, ktorý ju vyšle na smrteľnú honbu za pokladom vysokej ceny.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Slovart (SK)

Interred With Their Bones , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vraždy podľa Shakespeara. Přihlašte se a napište ho.

Vilma232
22.08.2023 3 z 5

Mám ráda detektivní příběhy i W. Shakespeara a zde si obojí můžeme užít. Celkově připomíná zápletky z děl D. Browna. Kolik životů si vyžádá pátrání po neznámé hře?
"Co lidé zlého páší, žije dál, leč dobré skutky pohřbíváme s nimi."

Eva193
09.12.2022 4 z 5

Zajímavý příběh, vlastně to ani nemusela být detektivka a v pravém slova smyslu jí ani není. Dozvěděla jsem se hodně o Shakespearovi a událostech doby v které žil. Místy to bylo zdlouhavé, ale nevadilo to, alespoň byl prostor na vstřebání nových znalostí a nějaké to hledání na internetu. Jediné co mi bylo nepříjemné, tak zbytečně moc mrtvých, příběh by byl zajímavý i kdyby tam nebyla žádná mrtvola. Určitě si přečtu i další díla autorky.

Booky84
31.10.2021 5 z 5

Skvělá detektivka se zajímavou zápletkou, četla jsem již dvakrát a stále se mi líbí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vraždy podľa Shakespeara v seznamech

v Právě čtených2x