Sklepy architekta Hellera přehled

Sklepy architekta Hellera
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269958/bmid_sklepy-architekta-hellera-6Y3-269958.jpg 3 20 20

Karel Schwarz série

Případ zavede Marii a Karla do nedaleké minulosti, kdy na zámku Myštěves, který dnes slouží jako golfový hotel stejnojmenného klubu, byli v padesátých letech vězněni faráři, kněží, mniši a další duchovní. Umírali tu za nelidských podmínek za zamřížovanými okny studených sklepení. Lidé z okolních vesnic dodnes vyprávějí legendy o utajených hrobech, rozmístěných v zámeckých lesích. Architekt Heller tady náhodou narazí na indicie, které by měly vést k nalezení pokladu. Objev se mu ale stane osudným...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sklepy architekta Hellera. Přihlašte se a napište ho.

janka84
15.03.2023 5 z 5

Pro mně osobně milé překvapení a objev díky Čtenářské výzvě.
Sympatické postavy, zajímavý děj. Co se násilí týče,tak pro nás, kteří fandíme spíše klasickým detektivkám, než moderním thrillerům, úplně skvělá.
Taky se nenásilným způsobem dozvíte spoustu zajímavostí o umění. :-)
Určitě si přečtu další.

Luigi1
08.02.2022 3 z 5

Ušlo to.

viweb
29.05.2021 4 z 5

Líbí se mi knihy pana Kuťáka jeho styl psaní a prostředí ve kterém se odehrávají. Hlavní hrdinové jsou mi moc sympatičtí. Ráda se k jeho knihám vracím. Doporučuji

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sklepy architekta Hellera v seznamech