Oheň a ľad přehled

Oheň a ľad https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116038/ohen-a-lad-116038.jpg 4 281 281

Buchanan-Renard (FBI) série

Napínavý príbeh novinárky Sophie Rosovej a agenta FBI Jacka MacAlistera sa odohráva v Chicagu i na nekonečných snežných pustatinách Aljašky. Sophie má napísať článok o Williamovi Harringtonovi, bohatom mužovi a športovcovi, ktorý sa chystá na bežecké preteky, no nedostaví sa tam a namiesto toho záhadne zmizne. Sophie a Jack sledujú jeho stopy až na Aljašku a náhodou prídu na to, že Harrington bol súčasťou záhadného výskumu. Dvaja zo štvorice vedcov, ktorí prišli na sever skúmať život polárnych vlkov, totiž objavili novú drogu. Skúšali ju na vlkoch, no neskôr sa pokúsili zistiť, aký účinok má na ľudí. Harrington sa stane ich obeťou. Sophie vie príliš veľa, a tak je jej život v ohrození. Ešteže má po boku nebojácneho Jacka, ktorý jej pomôže v najťažších situáciách, a, pravdaže, preskočí medzi nimi iskra. Halpern, jeden z vedcov, sa však pokúsi Sophie uniesť a chce na nej odskúšať drogu. Podarí sa Jackovi nájsť Sophie a vyslobodiť ju z rúk únoscu?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Fire and ice , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Oheň a ľad. Přihlašte se a napište ho.

zoew
03.01.2024 4 z 5

Překombinované, místy hodně trhlé, ale zábavné a čtivé. Literární hodnotu v této knize nehledejte - není tam.

kacenka0239
17.10.2022 4 z 5

Myslím, že se z toho dalo vyždímat víc.
Neurazí, nenadchne a ani Aljaška to nezachránila.
V této sérii jsou mnohem povedenější díly než je tenhle.

lexikon_tf
04.09.2022 5 z 5

Odhodlaná kráska v nesnázích, zapeklitý případ, fešný pracovník FBI a láska jako trám - jak jsem poznala, toto jsou charakteristické znaky většiny knih Julie Garwood, které jsem zatím přečetla. A víte co? Mě to baví! Jsou to hezké oddechovky, pěkně se mi to čte a vím, co mám očekávat. Oheň a led mě nepřekvapil co se scénáře týče, dostalo se mi napínavé akce i milostného vzplanutí.
Reportérka malého deníku se náhodou dostane k rozhovoru se samolibým sportovcem, který však záhy po začátku závodu zmizí a najdou se z něj posléze pouze červené ponožky, které měl při startu na sobě.
Samozřejmě jí to nedá a chce záhadě přijít na kloub, do toho se zapojuje FBI a reportérka dostává ochránce v podobě arogantního krasavce, a jak tak společně vyšetřují, tak si k sobě najdou i cestičku a vzájemné zalíbení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Oheň a ľad v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech3x