Jen jeden den přehled

Jen jeden den https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216586/mid_jen-jeden-den-216586.jpg 4 483 483

Když americká studentka Allyson potká během svého výletu do Evropy na pouličním představení Shakespearovy hry Večer tříkrálový bezstarostného holandského herce Willéma, okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra. A když je osud na druhý den svede dohromady znovu, Allyson udělá něco, co by sama od sebe...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Yoli (ČR)

Just One Day , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jen jeden den. Přihlašte se a napište ho.

E.T.007
16.01.2024 5 z 5

Skvelý príbeh! Chytil ma hneď v úvode a nepustil až do poslednej strany. Takže akosi nechápem, prečo má hodnotenie len 78%.

Akože áno, v podstate to je celkom slušné číslo, ale táto kniha by podľa mňa mala mať červené políčko a v ňom minimálne 90%. Lebo z môjho pohľadu má všetko - úžasné prostredie, postavy, ktoré si zamilujete, zaujímavú zápletku, istú dávku originality a tiež hlbšiu myšlienku. Odporúčam.

Medlyn
02.08.2023 3 z 5

Zajímavé téma studentského maratonu návštěv památek Evropy a pak najednou truc znuděné vzorné studentky. Jo, mít tak takové možnosti cestování, úspor a platební karty v mých teen-letech... Milé počtení, ihned jsem se pustila do Jen jeden rok.

pavlina4737
14.08.2022 4 z 5

Tuhle knížku jsem přečetla za pár dní a dost mě bavila. Hodně mě bavila právě ta první část v Paříži, jen mi trošku vadí, že tam nebyla taková ta kýčovitá Paříž, když tam Allyson tak chtěla. Hodně se mi ale líbilo, že to byl spontánní nápad a mám po přečtení knížky chuť jet taky někam jen tak na jeden den.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jen jeden den v seznamech

v Právě čtených9x
v dalších seznamech13x