Případ dívčího orchestru přehled

Případ dívčího orchestru https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351812/bmid_pripad-divciho-orchestru-UTr-351812.jpg 4 18 18

Jana Brodská série

< 12. díl

Na tchyni majitele soukromé detektivní kanceláře Janu Brodskou se obrátila mladá houslistka Kamila Krausová s žádostí, aby vyhledala její kamarádku a kolegyni z dívčího orchestru Ilonu Tůmovou, která se za podivných okolností ztratila na zájezdu v Rakousku. Od té doby o sobě nedala nikomu vědět. Nikdo ji nepostrádá – ani její matka, která má další dvě malé děti, ani Ilonin nevlastní otec, ani Ilonin přítel violoncellista. Ilona chybí jen profesorce houslí, která neztratila víru ve skvělou budoucnost talentované houslistky, a Kamile, která si vyčítá, že nezabránila kamarádčinu lehkomyslnému jednání...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Případ dívčího orchestru. Přihlašte se a napište ho.

yonda
16.05.2024 3 z 5

Přišlo mi, že postav je v příběhu až moc a ne všechny mají své opodstatnění. Nějaké ty nejasnosti už tady někdo zmiňoval stejně jako pár neuvěřitelných náhod. Navzdory tomu všemu se ale knížka četla dobře. Takže tři poctivé hvězdičky.

Aghatte
21.10.2021 3 z 5

Četlo se to docela dobře, opět několik nejasností a náhod přitažených za vlasy, ale už si na to asi zvykám.
Dočítala jsem na ránem, a tak vlastně nechápu rozuzlení, a už vůbec jsem nepochopila postavy tlumočníka Wolfa a policisty Renecka, zda byly kladné či záporné, a kdo byl maminka šíleného dirigenta...
No, ale asi mi to momentálně stačí, jelikož už čtu Andělskou košili a mám tu i další knihy autorky :-) Rozhodně Jana Brodská je mnohem sympatičtější než Sabina Hronová a zde se dokonce obě hrdinky střetávají, ale Sabina naštěstí jen na okraj.
P.S. Přála bych si být v 80 také tak krásná, vitální, zdravá, zvídavá, bystrá, pohyblivá a sexuálně aktivní :-))

ivoiro
22.04.2019 3 z 5

Tohle byla taková nenáročná oddechovka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Případ dívčího orchestru v seznamech