Případ andělské košile přehled

Případ andělské košile https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353036/mid_pripad-andelske-kosile-9bW-353036.png 3 29 29

Jana Brodská série

Na tchyni majitele detektivní kanceláře se obrací bývalá členka symfonického orchestru Helena Schulzová, kterou příbuzní a okolí podezírají, že zabila svého muže, protože po operaci zůstal sice naživu, ale zcela bezmocný a odkázaný na celodenní péči. Policie však neobjevila cizí zavinění a lékařská komise nezjistila žádné lékařské pochybení. Podle vyšetřovatelů zavinila Schulzovu smrt nemocniční košile, které se říká andělská…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Případ andělské košile. Přihlašte se a napište ho.

Marcik7
12.04.2024 3 z 5

Další případ doktorky Brodské, tentokrát z nemocničního a literárního prostředí. Není to nijak zvlášť napínavé, ale mám ráda autorku a české detektivky.

Dany58
03.06.2023 2 z 5

Zkusila jsem pro mě neznámou autorku, ale od začátku se mi to moc nelíbilo. Osmdesátiletá paní mi moc nesedla. Ani se nedivím, že ji archivářka chtěla poslat k psychiatrovi.

sestricka1
23.03.2023 1 z 5

Jako zdravotnik i jako čtenář mám velké výhrady ... .. toto se vůbec neoovedlo, stránky jsem přeskakovala a chtěla jsem knihu co nejdříve odložit do zapomnění.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Případ andělské košile v seznamech

v dalších seznamech1x