Jak si uděláme zeměkouli přehled

Jak si uděláme zeměkouli https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129996/jak-si-udelame-zemek.jpg 5 20 20

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak si uděláme zeměkouli. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
22.12.2023 5 z 5

"Můžeme si udělat Zemi. Musí na ni být pevniny a mezi nimi moře a ohromné oceány."
Kniha pro děti popisující lehčí formou vesmír, pohyb Země, střídání Měsíce a Slunce. Nechybí ani střídavé pozice Slunce a Země a jejich vliv na roční období. Nechybí ani hezké barevné ilustrace.

Knihomura
15.01.2021 5 z 5

Třetí společní kniha Mileny Lukešové a Jany Sigmundové. Opět nádherné! Škoda, že již nám nic nového spolu nevytvoří.

Litocha
11.02.2020 4 z 5

Milena Lukešová opět nezklamala, její poetické knížky, které zdánlivě obyčejné věci pozorují okouzlenýma očima a přibližují i dítěti srozumitelnými metaforami, mám moc ráda. Tady oceňuji dobrý nápad, propojení prozaického textu a veršů a souhlasím s tím, že původní ilustrace Jany Sigmundové přidávají knížce na půvabu a vtiskávají jí další rozměr. Novější vydání (to je ale zase s metodickou poznámkou :-) ) s obrázky Kataríny Ilkovičové mě neoslovilo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak si uděláme zeměkouli v seznamech

v dalších seznamech4x

Autoři knihy