Jak přežít - Kompletní příručka přehled

Jak přežít - Kompletní příručka https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134287/jak-prezit-kompletni-prirucka-134287.jpg 2 3 3

Kompletní příručka - Jak přežít obsahuje 374 základních dovedností, které by mel znát každý zálesák : jak se naučit nebo zlepšit v lovení zvěře. Jak vystopovat srnce. Jak vystřelit v nejobtížnější situaci. Jak zlepšit své schopnosti v lovu lukem a nožem na mistrovskou úroveň. Jak přepravit, rozporcovat a připravit zvěřinu. Jak chytře na lov ryb. Jak nejlépe lovit z motorového člunu, kánoe nebo kajaku. Jak tábořit kdekoliv. Jak si udržet teplo. Jak se dobře najíst a rozdělat oheň v jakékoliv situaci a v rekordním čase atd. Jak proste všechno přežít : ať se pod vámi prolomí led, sklouznete do burácející reky nebo se ocitnete tváří v tvář rozzuřenému medvědovi. Všechny tyto dovednosti mohou znamenat rozdíl mezi životem a smrtí. Tento kompletní manuál o přežití proste musíte mít!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak přežít - Kompletní příručka. Přihlašte se a napište ho.

Skallarix
05.04.2023 2 z 5

Kompletní? Určitě ne. Pro přežití? Či jak přežít? Ale jděte... Je tu pár rad jak naložit s tábornickým vybavení, vcelku pro mě osobně dost rad jak si počínat při rybolovu, ačkoliv většinu oněch rad užijete na americkém kontinentu více, než u nás v Evropě. Stejně tak je to s lovem, který je tady oproti Spojeným státům na naprosto jiné úrovni. Pro mě byly asi nejvíce přínosné rady jak udělat různé uzle, ve kterých jsem popravdě velký amatér. Jinak, velmi úsměvné jsou zde rady, jak se vymočit do PET lahve ve stanu a využít teplo moči (tohle asi nevyužiji, tak trochu doufám), či ty bizarní, jak svést na kamarády u ohně své uprdnutí. Haha. Ok, tohle asi nebude příručka, na kterou si vzpomenete, když se ocitnete vážně v úzkých někde v divočině, která pro vás bude náročná, či ohrožující... Možná pár tipů vám uvízne v paměti, ale celkově, jakožto kniha, to není nic, co by vás někam posunulo, či by vám tohle celé rozšířilo vaše znalosti, nebo dovednosti.

Max
08.01.2015 2 z 5

Spousta zbytečných a velkých obrázků zabírajících místo. Ač se kniha snaží pokrýt velké množství témat, informační hodnota je nízká. Bylo by lepší zvolit témat méně a probrat je více podrobně. Jediné plus je provedení knihy, tj. kvalitní papír a vazba, ale to dobrou knihu nedělá.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak přežít - Kompletní příručka v seznamech

v dalších seznamech1x