Já si tě najdu přehled

Já si tě najdu
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375289/bmid_ja-si-te-najdu-Gfh-375289.jpeg 4 62 62

Adoptivní dceři známého psychologa Philippě je osmnáct let a vydává se na matriční úřad pro svůj rodný list, aby se konečně dozvěděla, kdo jsou její skuteční rodiče. Byla adoptována až v devíti letech, ale její předchozí život vymazala ztráta paměti. O svých vlastních rodičích nic neví, zjevují se jí jen idylické útržky obrázků šlechtického sídla, v němž zřejmě prožila rané dětství. Nedbá varování svých adoptivních rodičů a za každou cenu chce znát pravdu. Čeká ji ovšem šokující objev...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Motto

Innocent Blood , 1980

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Já si tě najdu. Přihlašte se a napište ho.

apq
15.05.2021

Knihu jsem nedočetla, a to i přes to, že jen tak knihu neodlozim. Nijak to neupoutalo mou pozornost a osud postav mi byl lhostejný.

CAM
31.08.2020 4 z 5

Příběh, hodně psychologický se zajímavými životními osudy jednotlivých postav. Nutí k zamyšlení. I když nepatří ke klasickým detektivkám, kterými je autorka známá, tak se mi kniha líbila.

wlado
10.01.2020 2 z 5

Nedočítaná kniha. Nesedí mi komplikovaný a moc kvetnatý štýl vyjadrovania sa autorky, možno to bolo aj prekladom, ktorý ponúkal niekedy podivné kompozičné spojenia.

Knižní novinky (26.3. - 8.4.)

26.03.2018

Kniha Já si tě najdu v seznamech

v Právě čtených1x