Husa Líza přehled

Husa Líza https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139287/bmid_husa-liza-Fb1-139287.jpg 5 151 151

Husa Líza by moc chtěla být jiná než ostatní husy. Chtěla by umět klapat zobákem tak silně jako tukan, plavat jako tuleň a skákat tak jako klokan. Ale když se pokusí zařvat tak silně jako lev, pochopí, že být jednou z davu taky není tak špatné.

Literatura česká Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Portál

Silly Suzy Goose , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Husa Líza. Přihlašte se a napište ho.

roxy9413
16.06.2023 5 z 5

V jednoduchosti je krása. Máme doma různé předražené knihy, ale tato malá a útlá knížečka syna zaujala nejvíc. No, bohužel pro mě, protože jí musím číst 10x denně.

lenka0383
08.02.2023 5 z 5

Poslední měsíc s tříletou čteme denně, k tomu ještě povinně od stejného autora Papuchalk Petr. Dvě nejlepší knížky pro malé děti, na jaké jsem kdy narazila. S vtipnou pointou, krásnými obrázky. Malá už ty pasáže umí nazpaměť, takže podle obrázků spolu večer recitujeme :-D

LunaL.
02.08.2022 4 z 5

Knížku jsem půjčila v knihovně mladším dcerkám (2,5 roku), za den jsme četli několikrát a byly nadšené! Už dokázaly pojmenovat většinu zvířat, nadšeně předváděly řev lva. Poslouchal dokonce starší syn (5,5let), knížka zaujala i jeho.
Krásné obrázky, které zaujmou, hodně málo textu, který ale hodně poví. Jednoduchá knížka s posláním, co víc si přát? :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Husa Líza v seznamech

v dalších seznamech5x