Herbář nejlepších léčivých bylinek přehled

Herbář nejlepších léčivých bylinek https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524681/bmid_herbar-nejlepsich-lecivych-bylinek-65319218bf5e2.jpg 5 1 1

Ať už jste zapálenými vyznavači přírodní medicíny, nebo se jen chcete něco dozvědět o léčivých rostlinách, jistě oceníte náš Herbář nejlepších léčivých bylinek. Najdete v něm informace, kdy se které bylinky sbírají a praktické rady, jak nejlépe uchovat jejich léčivé účinky pro zimní měsíce. Také se dozvíte, jaký je jejich vliv na lidské zdraví a kdy vám mohou pomoci. V herbáři najdete navíc spoustu praktických rad, podle nichž si pak můžete vlastnoručně namíchat čajovou směs na kašel nebo pro dobré trávení.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Herbář nejlepších léčivých bylinek. Přihlašte se a napište ho.

Snoopi
19.10.2023 5 z 5

Pro všechny zapálené vyznavače přírodní medicíny, ale i pro ty, kteří kolem tématu jen krouží a chtějí se o léčivých rostlinách dozvědět trochu víc. Najdeme zde shrnuty ty nejdůležitější informace, který by měl každý "bylinkář" či milovník bylinek znát: kdy léčivky sbírat, jak je nejlépe uchovávat, jaké terapeutické účinky a vliv na lidské zdraví mohou mít, v čem nám mohou pomoci či naopak uškodit. Příručka samozřejmě obsahuje i spoustu praktických rad a návodů, jak si připravit účinné čajové směsi, bylinkové masti, vína, likéry, masážní oleje a různé léčivé tinktury.
Jednotlivá hesla nejsou uspořádána abecedně, ale chronologicky podle měsíců v roce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Herbář nejlepších léčivých bylinek v seznamech