Podvečerné vábenie přehled

Podvečerné vábenie
https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94515/podvecerne-vabenie-94515.jpg 4 356 356

Hathawayovi série

Poppy Hathawayová strávila v Londýne tri spoločenské sezóny, aby našla toho pravého. Je krásna, inteligentná, vzdelaná a zdá sa, že konečne má šancu na slušné a pokojné manželstvo – Michael Bayning oceňuje jej prednosti a je to milý mladý muž. Obáva sa však, či otec schváli jeho výber. Poppin život prevráti naruby sestrina neposedná fretka Dodger, keď jej ukradne list od Michaela. Poppy ju naháňa po celom hoteli a pritom natrafí na záhadného majiteľa hotela Harryho Rutledgea. Rozprávkový koniec, podľa ktorého má zvíťaziť princ nad zloduchom, sa akosi pomotá!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Tempt Me at Twilight , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Podvečerné vábenie. Přihlašte se a napište ho.

Ewe291
09.10.2023 3 z 5

No teda cakala som trocha viac ale aj tak som spokojna. Citliva Poppy a zatrpknuty Harry ..... mozem len povedat ze bolo to krasne ale nieco chybalo, ale aj tak sa budem k serii rada vracat

Senza Jenka
09.08.2023 3 z 5

Michael je sice slaboch, ale nesnáším manipulátory, takže Harry u mě moc nezabodoval. A aby jí ještě nařizoval, s kým se má bavit a s kým ne... grrr. Jako dítě trpěl nedostatkem lásky a pozornosti, což je hrozné - ale prostě ho to neomlouvá.

Jája92
06.08.2023 5 z 5

Po předchozí ponuré četbě, jsem sáhla po osvědčeném historickém románu od oblíbené autorky. A byla to trefa do černého :-)
Dostalo se mi vtipné, romantické pohádky z Londýna plné nákladných rób, gentlemanů, kouzelného prostředí, ale i zvířátek a napětí.
Jistě, byla to doba, kdy žena musela dělat, to, co jí nařídili. Vybrat si rychle vhodného manžela, porodit dětičky a žít život poslušné manželky a ozdoby. Dnes by se dosti divily všechny ty ženy, když by viděly, kam se svět posunul :-D
Ale taktéž muž v té době nedostal vše naservírované na stříbrném podnose, musel vyvinout snahu o svou vyvolenou a nestačilo jen přidat do přátel na fb nebo udělat nějaké extra video na tiktoku :-D
Kniha se mi četla naprosto odpočinkově, nejednou jsem se zasmála, erotické scény byly napsány umně a s citem. Jako bonus tu jsou rozehrány i vedlejší role a autorka dokáže navnadit na další díl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Podvečerné vábenie v seznamech

v Právě čtených2x