Gantz 29 přehled

Gantz 29
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468452/bmid_gantz-29-a0I-468452.jpg 4 25 25

Gantz série

Japonsko se staví na odpor mimozemským vetřelcům! Ve zdevastovaném Tokiu se Gantzovy japonské týmy postaví tváří v tvář záhubě, aby ochránily zbytek lidstva. Jenže tohle už dávno není hra a cena za život bývá krutá…

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Gantz 29. Přihlašte se a napište ho.

Lenka.Vílka
03.01.2022 3 z 5

"All you need is love. All you need is love. All you need is love, love. Love is all you need."

O tomhle je celá tahle kniha. Pokračuje útok a je to krvavá řežba. Ale je to trochu jiné než v knize předchozí. Přesto se nemohu zbavit dojmu natahování. A to je trochu škoda, byť ta řežba (pokračovaná z minula) Byla opět skvělá. Asi proto nejvíc oceňuji konec knihy. Ne, že je konec, ale co se ke konci stalo  ;)

Ale i tak, stále je to Gantz. Takže nahoru, dolu, nahoru, dolu  :/

p3tris
18.05.2021 4 z 5

Invaze čtyřokých mimozemšťanů na Zemi pokračuje, ale Gantzovi týmy se jí dokáží postavit a dokonce někde i lokálně vyhrávat. Tvůrci koulí mají nebezpečný plán a to přímo během bojů napadnout nepřátelskou planetu. Jenže nejen Gantz má elitní bojovníky. A také to znamená, že Koruno se musí rozloučit s Tae. I když jediné, na čem mu teď záleží, je její bezpečí.

Knižní novinky (19. týden)

09.05.2021

Kniha Gantz 29 v seznamech