Gantz 28

Gantz 28 https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462286/bmid_gantz-28-daS-462286.jpg 4 27 27

Gantz série

Toho dne lidstvo poprvé POZNALO PRAVÉ ZOUFALSTVÍ. Tajemný nepřítel, který v jediném okamžiku zničil armádu USA, se blíží k Japonsku. Ti, kteří netuší, co se děje, nemají slov. Ti, kteří tuší, se připravují. Začíná poslední bitva, ve které se rozhodne o bytí či nebytí celého lidstva.

Lenka.Vílka
02.01.2022 5 z 5

Nemám tušení, co si o tomhle dílu myslet. Vím ale podstatné. Že se mi to líbilo. A je mi jedno, že je kniha na jednu stranu totálně o ničem. A to po stránce scénáře. Je to totiž jedna velká řežba. Celou knihu. Ale je to tak krásně nakreslený. Užívala jsem si ty pohledy. Hlavně ty, které působily jako dokreslená fotka. Tady se autor hodně vyblbnul. Ale příště víc děje, jo? Předem dík ;)

Negan
18.04.2021 4 z 5

Útok na Japonsko začíná! Mihne se tu nový záporák a to je tak nějak vše. Celý svazek jsou velké a hezky vykreslené obrázky. Mně se to líbí, jediná škoda že ďáblík a detektiv nedostali tolik prostoru. Obálka je dobrá.
Celkové hodnocení: 7/10

p3tris
16.02.2021 4 z 5

Vypadá to, že se blížíme do finále, ale nezapomínejte, že nás čeká ještě devět knih. Tady určitě přijdou nějaké nové dějové zvraty. V tuto chvíli to ale vypadá, že se konečně dozvídáme, k čemu Gantz celou dobu týmy připravoval. Ty jsou sice rozdělené, ale pouze jejich členové jdou schopni se postavit mimozemské invazi. Ta je opravdu kolosální, perfektně nekreslená a zabírá téměř celou knihu. Jelikož jsme v japonské manze, rozhodně nesmí chybět devastace Tokia něčím obrovským. V tomto případě roboty, kteří se v designu shlédly v xenomorphech Hanse Gigera, výsadcích obrů ve skafandrech, kteří vystřelují čepele, tisíců malých raket a samozřejmě i mateřských lodí jak ze Dne nezávislosti. Okuova fantazie zase pracuje a plné obrátky a výtvarné zpracování zůstává precizně detailní.

Hiroja Oku
japonská, 1967