Gantz 27 přehled

Gantz 27 https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449897/bmid_gantz-27-3Hq-449897.jpg 4 28 28

Gantz série

Katastrofa je tu. Vše, co až doposud vypadalo jako pouhá krutá hra, se najednou stává krutou realitou. Týmy z celého světa se setkávají, aby společně bojovaly proti nepříteli, který hrozí zničit celou Zemi. Jenže nic nefunguje podle plánu a začíná to vypadat, že tohle velké utkání bude pro mnoho členů Gantzova týmu definitivně poslední...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Gantz 27. Přihlašte se a napište ho.

Negan
18.04.2021 5 z 5

Mise v Itálii pokračuje a její finále ve mně dokonce vyvolalo nějaké emoce. Za zmínku však stojí dvě věci a obě jsou spoilerové takže je nebudu zmiňovat. Ještě pochválím konec, chcete odpovědi? Tady je máte! Obálka je hezká.
Celkové hodnocení: 10/10

Lenka.Vílka
21.03.2021 5 z 5

Začátek?
Úvodní pokračování bitvy v Itálii bylo skvělé. A vážně jsem se pobavila. Teda, až na ztráty...no... :(

Jak to bylo dál?
Já mám Keie celkem ráda. Když tam nebyl stýskalo se mi. Správně nadrženej debil. No, já málem smíchy spadla ze židle, když potkal sám sebe. " To fakticky dovedu bejt takovej vůl...?!" Ještě větší kámo, ještě větší. Ale řeknu to takhle: nikdo ještě nevynalezl příjemnější vyřešení milostnýho trojúhelníku, než právě Hiroja Oku! :D
Vlastně poslední dva díly jsou skvělá vztahová telenovela a je to super! :D

Konec?
Rozhodně žádný švýcarský hodinky. Koukala jsem na to s otevřenou pusou a lapala po dechu. Takhle se to, k%@^a, dělá! (Smajlík blaženosti.)

Shinju
10.12.2020 5 z 5

Tato manga série je dobrá. Ale připadá mi, že tento díl byl nejzajímavější a nejlepší z celé série, protože jsme se za těch 26 dílů dozvěděli něco nového. I když je to manga akční konec tohoto dílu mi připadal více akční než všechny předchozí díly. Těším se na další dál vypadá to na dobrý rozjezd dalších dílů.

Knižní novinky (37. týden)

06.09.2020

Kniha Gantz 27 v seznamech