Elegantní výmluva přehled

Elegantní výmluva https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49721/elegantni-vymluva-49721.jpg 4 59 59

Fortune Hunter série

2. díl série Fortune Hunter. Meadow Szarvasová je mladá dívka, odhodlaná sehnat peníze an léčbu své matky. Tajně vnikne do bývalého domu svých prarodičů, aby si odnesla vzácnou babiččinu malbu. Kdysi dávno babička dům i dědečka opustila a protloukala se světem, obraz však považovala stále za svůj majetek. Meadow poněkud zaskočí, že obraz nevisí na svém místě. Navíc je při vloupání přichycena přitažlivým mužem. Pohotově předstírá ztrátu paměti, ale musí přistoupit na mužovu podivnou hru a přijmout roli jeho ztracené ženy...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Tongue In Chic , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Elegantní výmluva. Přihlašte se a napište ho.

Květinka008
předevčírem 3 z 5

Příběh, ačkoliv byl docela pěkná romantika, mi v něčem skřípal. Došla jsem na to, že zřejmě ve spojení neuvěřitelnosti a současné doby. Podle anotace jsem očekávala historickou romanci, kde bych si takovou ztrátu paměti lupičky u bohatého pána ve starém sídle dokázala lépe představit. Posílám dál.

KatieKuli
10.02.2024 4 z 5

O moc lepší než první díl. Bylo zábavné sledovat jak si navzájem Meadow a Devlin lžou. Meadow si nakráčí do starého rodinného sídla pro obraz svojí babičky. Jenom si zapomene ověřit, že je ten dům stále její rodiny, se kterou se nestýká. A překvapivě tam není ani obraz. Vyleká ji cizí muž, ona se uhodí do hlavy a aby hned nevolal policii, předstírá ztrátu paměti. Jaké je však její překvapení, když on pohotově předstírá, že je jeho žena :-). Pěkná detektivní zápletka a romantika k tomu.

johana3160
05.12.2021 3 z 5

Bylo to zdlouhave a unavne. Po dvou tretinach jsem odbehls k jine knize. Kniha ma dobry napad, ale zpracovani mi nesedlo. Bylo kostrbate a nekdy jsem postradala logiku. Nevim jestli cist dalsi dil.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Elegantní výmluva v seznamech

v Právě čtených1x