Červené lodičky

Červené lodičky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46029/bmid_cervene-lodicky-AdM-46029.PNG 4 57 9

Fortune Hunter série

< 3. díl

Mac MacNaught je velmi bohatý bankéř. Přesto ho zlobí, že pobočky jeho banky v New Orleans pravidelně každý rok během karnevalu vykrádá záhadná dvojice maskovaných lupičů. Vždy odnesou jen tak malou částku peněz, že policii případy příliš nezajímají. Maca však jejich nepolapitelnost a beztrestnost zlobí natolik, že se rozhodne vypátrat jejich totožnost sám. Má dokonce několik typů od svého soukromého očka. K nejvíce podezřelým řadí půvabnou Ionessu Dahlovou, jednu ze svých úřednic...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Thigh high , 2008

KatieKuli
11.02.2024 3 z 5

Mac je sice bohatý generální ředitel bank, přesto se rozhodne vydávat za detektiva a sám si podezřelou (situaci) v New Orleans prověřit. Nessu zná celé město, pro její laskavost, ochotu všem pomáhat a taky kvůli jejím tetičkám.
Mac si šel tvrdě za svým a někdy mi to přišlo až moc. Většinu toho ale Nessa ustála a ještě mu to elegantně naservírovala zpět.

Kudík
02.06.2020 4 z 5

Nevím proč, ale Nessiny tety mi trošku připomínaly starší film "Drahé tety a já", i když tam šlo o trošku jinou zápletku. :) Hlavní hrdinka Ionessa byla sympatická, naopak u Jeremiaha Maca jsem se nemohla rozhodnout, zda jej v jednu chvíli neuškrtit.
Co mi vadí všeobecně je, že v překladu nevyšel poslední díl této série o dalším z nevlastních bratrů.

cukrovka
25.02.2020 4 z 5

I třetí knížka v sérii byla čtivá a vtipná. Je to romantická oddechovka u které víte jak to dopadne, přesto se nemůžete odtrhnout. Nessiny tetičky byly super.

Evka3814
30.01.2019 5 z 5

Opět pěkné počtení,tuto sérii jsem si užila a pěkně od i odpočinula. Tentokrát to byl napínák a s překvapením na konci. Akorát to vypadá že to má další díly,ale zřejmě nejsou přeložené:(((

alzbeta4340
27.08.2018 5 z 5

Nečekaně zábavná a čtivá romantická knížka. Každé čtenářce, která ráda odpočívá u červené knihovny, doporučuji. Určitě se bude líbit.

havrmoni
24.08.2018 5 z 5

To nejlepší na konec. Oblíbila jsem si Gabriela, o něm bych si ráda přečetla.

Albi94
30.07.2016 4 z 5

Celkem fajn knížka, bavila mě. Určitě bych ji doporučila.

jitka7
08.02.2016 4 z 5

Pro mě nejhezčí kniha z této série. Hlavní hrdinka byla úžasná, její šéfové bych vyškrábala oči. Pořád jsem nevěděla, co si o hlavním hrdinovi myslet.. někdy mi přišel jako pedant, někdy zase sladký... ale tak to je asi účel.

vpadysak
08.04.2012

Teraz, keď už všetci vedia kto sú lupiči, tak si tú knihu ani nemusím kupovať. Vďaka.

krádeže a loupeže

Christina Dodd