Objetí přehled

Objetí https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216075/mid_objeti-216075.jpg 4 198 198

Fialový ráj série

Violet se v den jejích sedmnáctých narozenin převrátí život naruby. Je čas, aby zjistila, kým ve skutečnosti je. Její přítel ji zradí. Její nepřítel jí zachrání život. Bude se muset rozhodnout, jak velkou oběť je schopná přinést, čeho se dokáže vzdát pro dar, jenž jí byl přisouzen bez její vůle.

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha ?

Embrace , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Objetí. Přihlašte se a napište ho.

janka2000
19.12.2021 5 z 5

Po dlouhé době jsem četla i tuto fantazy knihu, která mě kupodivu velmi bavila. Neotřelé pojetí andělů a poloandělů. Nechyběl ani milostný trojúhelník, který byl spíše pojat jako zakázaná láska a láska a nenenávist. Slabé bylo jen to, že hlavní hrdinka je neobyčejně výjimečná.

EvaSupovic
22.09.2020 5 z 5

Vyhrála jsem oba díly v soutěži a musím říct, že po přečtení prvního dílu, jsem se s chutí pustila do dvojky.

KáčaP.
04.09.2019 5 z 5

Po dlouhé době mě první i druhý díl naproto pohltili. Druhý díl jsem přečetla za den, nevěděla jsem že nebude konec a existuji další díly v angličtině... proč se tohle děje.. chci číst dál a jsem strašně zklamaná. Měli by přeložit vždy od serií všechny díly. Vždy se přeci najde někdo kdo to čte a to mame jako číst jen půl příběhu? Stalo se mi to už po 3.. snažím se dávat si pozor než začnu číst na to aby byly všechny díly, ale občas prostě přehlednu v tom množství co čtu a vybíram co budu číst.. knížka má u mě 1000% ale zklamaní že nemůžu číst dál je obrovský.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Objetí v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech4x

pro dospívající mládež (young adult)

Jessica Shirvington
australská, 1979