Strácam sa v tebe přehled

Strácam sa v tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247342/bmid_stracam-sa-v-tebe-jMl-247342.jpg 4 510 510

Falling série

Nebola som vždy zaľúbená do Coltona Callowaya. Najprv som ľúbila jeho mladšieho brata Kyla. Kyle bol moja prvá ozajstná láska v každom ohľade. Potom raz v jeden augustový večer prišla búrka a Kyle zomrel. A druhý človek, ktorý zomrel s ním, som bola ja. Colton ma nenaučil, ako mám žiť. Nevyliečil moju bolesť. Neurobil zázrak, aby som sa pozviechala. Naučil ma, ako to musí prebolieť a že človek sa nemusí vždy cítiť dobre. Naučil ma, ako to prekonať. Osemnásťročná Nell Hawthornová sa zaľúbila do svojho dlhoročného priateľa z detstva Kyla Callowaya. Ich mladá láska je krásna a budúcnosť je plná prísľubov. Potom však Kyle tragicky zahynie a Nell to navždy zmení. Na pohrebe sa prvý raz stretne s Kylovým starším bratom Coltonom. Obaja sa prebíjajú životom, ako najlepšie vedia. Asi o rok sa ich cesty znova skrížia v New Yorku. Colton pochopí, že Nell sa ešte vždy nezmierila s Kylovou smrťou. Ešte vždy v nej tlela bolesť, pocit viny a ľútosť. Vie, že by sa do toho nemal starať, ale nemôže si pomôcť. Cestu k sebe nenájdu ľahko a obaja majú svoje tajomstvá. Spolu sa však naučia, ako prekonať bolesť a ako zaceliť staré rany. Zistia, aké dôležité je odpúšťanie.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Falling Into You , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strácam sa v tebe. Přihlašte se a napište ho.

pollyn
05.01.2024 4 z 5

(SPOILER) Do Coltona bych se zvládla zamilovat hned. Budu ho muset zařadit na seznam knižních lásek <3
Zároveň je postava Kyla ideál první lásky.
Spoiler: Jediné, co mi opravdu chybělo, bylo hlubší propojení obou bratrů.

jsemknihomolka
07.11.2022 1 z 5

Těšila jsem se na ní ale nenadchlo mě to , jedno klišé za druhým až to snad ani není zdravé .

Sixtínka
26.10.2022 1 z 5

Očakávania som mala vysoké, ale akosi ma to nebavilo. Samé klišé, nič viac. Hĺbku to nemalo absolútne žiadnu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strácam sa v tebe v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech10x