Ester Ledecká přehled

Ester Ledecká
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390054/bmid_ester-ledecka-DUw-390054.jpg 3 13 13

Ester Ledecká - Zimní zázrak. Poprvé stála na lyžích v pěti letech. O osmnáct let později získala dvě zlaté olympijské medaile. Stala se prvním sportovcem, který na jedné zimní olympiádě vyhrál ve dvou odvětvích. Je i prvním českým alpským lyžařem, který vyhrál olympijské zlato, a prvním olympionikem v historii startujícím v lyžařských i snowboardových disciplínách. Kolik píle, talentu a štěstí bylo k tomu všemu zapotřebí?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ester Ledecká. Přihlašte se a napište ho.

Eisy
11.12.2023 2 z 5

No Ester by si zasloužila lepší :D

4345
07.01.2023 4 z 5

Jasně, kdyby byla kniha psaná samotnou Ester a nebo kýmkoliv z Ledeckých, dozvěděli by jsme se asi mnohem vic zajímavostí. Ale i tak byla kniha velmi čtivá a shrnovala vše podstatné včetně pěkných fotografií.

Pepa0216
20.10.2019 odpad!

Knihu jsem ani nedočetl. Není to ani autorský životopis, ani autor nespolupracoval s nikým z Ledeckých. Kniha je vytvořená z článků a rozhovorů pro média a občas mĕ pŕijde že si autor nĕco vymyslel aby zaplnil strany. Typická fraška, aneb jak vydĕlat na slávĕ sportovce. Doporučuji počkat na autorizovaný životopis.

10 nejprodávanějších eknih (únor)

15.03.2022

Listopadové knižní novinky (5. - 11.11.)

05.11.2018

Kniha Ester Ledecká v seznamech