Petr Uličný: bouřlivák John přehled

Petr Uličný: bouřlivák John https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246881/mid_petr-ulicny-bourlivak-john-246881.jpg 4 20 20

Petr Uličný, legendární John, vypráví o svých hráčských začátcích, o své trenérské kariéře, která byla pěkně spletitá, protože kvůli své „komunikativnosti“ vystřídal několik klubů. Nevyhýbá se ani vyprávění o svém soukromí a milované rodině. Mozaiku profesního a osobního života „nepřeslechnutelného“ trenéra doplňují svými postřehy jeho kamarádi a kolegové, například Pavel Vrba nebo Karel Brückner.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Petr Uličný: bouřlivák John. Přihlašte se a napište ho.

Venda32
11.02.2020 5 z 5

Jestli máte rádi Johna Uličného přečtením knížky nic nezkazíte. Zajímavá kniha o hanáckém Fergusonovi.

hanak_v_exilu
17.07.2017 3 z 5

Co se týče schopností autora a předávaných informací, tak jde bohužel o stěží průměrnou biografii. Petr Uličný je natolik zajímavý člověk, že za přečtení i tak stojí. Skvělé jsou především komentáře okolních pamětníků. Možná mi mezi nimi chyběl někdo s kritičtějším pohledem, ale chápu, že takových lidí po světě moc neběhá. Johna má totiž každý rád, mě nevyjímaje. Á propos, pořád má u mě pivo a velkého ruma za to úžasné jaro a za vyhraný pohár.

kilometr
01.06.2017 4 z 5

Jedna z těch lepších "sportovních" knih.Hezky se čte,člověk si zavzpomíná a je mu tak nějak krásně.75%.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Petr Uličný: bouřlivák John v seznamech

v Právě čtených1x