Esoterika-magie-okultismus.spiritismus přehled

Esoterika-magie-okultismus.spiritismus https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237875/bmid_esoterika-magie-okultismus-spiritis-237875.jpg 5 3 3

První z živých knih v České republice.Kniha je souborem mimořádně autentických pomůcek ke spirituálním seancím a stává se tak milníkem v okultních vědách.Čtenář je nucen s knihou spolupracovat.Klíčem je vyluštění 100 let staré dětské říkanky, která je součástí knihy.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Esoterika-magie-okultismus.spiritismus. Přihlašte se a napište ho.

petrconti
01.02.2015 5 z 5

\\\"tak dobrý den s touhle strašidelnou knihou.Z kraje to vypadá na normální čtení,ale je to omyl.Tohle není jenom kniha ti lidé v ní skutečně ožívají.Doporučuji-je to zcela jiné a nové.
Martin Marin\\\"

Kniha se četla doslova jedním dechem. Chtěla bych touto cestou poděkovat autorovi za nevšední zážitek. Jsem obdivovatelkou hororů a tento se mi dostal hluboko pod kůži, což má u správného hororu být. Miluji ty chvíle napětí, kdy čekáte co se bude dít, když vám mráz probíhá po celém těle ale zvědavost vám nedovolí přestat číst :)
Marketa

\" raději to čtěte jenom ve dne často se mi zda že někdo klepe na dveře a dějí se záhadné věci

co s tím?\"
Markétka

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Esoterika-magie-okultismus.spiritismus v seznamech

Petr Doležal