Ema Destinnová a její jihočeské sídlo přehled

Ema Destinnová a její jihočeské sídlo https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385890/mid_ema-destinnova-a-jeji-jihoceske-sid-mBv-385890.jpg 5 2 2

Po biografii Emy Destinnové, doplněné dobovými fotografiemi ze soukromého i profesního života, následuje představení Stráže nad Nežárkou, kde se nacházelo letní sídlo této světově proslulé pěvkyně. // V knize nechybí ani citáty Emy Destinnové z její korespondence, týkající se jihovýchodních Čech a strážského panství. // Souběžný anglický a německý text.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ema Destinnová a její jihočeské sídlo. Přihlašte se a napište ho.

milamarus
19.09.2022 5 z 5

Stromy, mezi ně vstupující sluneční paprsky, vodní hladina, spadané listí, sníh nebo mlha… Knihu jsem vkládala sem do databáze před čtyřmi lety, ale až uplynulý týden jí otevřela. // Anotaci doplňuji v tom smyslu, že autorem textu je historik a předseda jindřichohradeckého Klubu Emy Destinnové – pan PaeDr. František Fürbach (*1956). // Přidávám štítky a dávám maximální počet hvězdiček. Vhodné pro druhou, jedenáctou, dvanáctou či patnáctou příčku letošní čtenářské výzvy. Doporučuji.

Kromobyčejná kniha!

-------------------------------------------
CITÁT CITÁTU:
Kdybych denně si nevyletěla do přírody, snad bych se z toho pobláznila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ema Destinnová a její jihočeské sídlo v seznamech