Dustin Hoffman přehled

Dustin Hoffman
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111272/dustin-hoffman-111272.jpg 4 5 5

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dustin Hoffman. Přihlašte se a napište ho.

Kontryhelka
29.01.2021 5 z 5

Sympatický herec, který se dokáže převtělit do různých filmových rolí a vdechnout jim punc opravdovosti. Nezapomenutelná Tootsie, nebo vynikající výkon ve filmu Rain Man. Paráda.

andrii24
22.07.2019 5 z 5

Ten, který udusá, udusí každý stín. Vzrůstem malý, leč vysoce věrohodný, muž velkých rolí. Vytrvalý, horlivý, popoháněn silou lví. Společník Půlnočního kovboje. Harlekýn ulic. Neúnavný investigativec, novinář Bernstein Carl, neústupný otec "Kramer." Když ovšem ordinuje "White Angel," Sir L. Olivier, musí být opatrný, protože to zdaleka nebude bezpečné. Stejně jako student - Maratónec v křesle zubařském, jde i jeho intelektuálský "chalupář" David až na krev v boji o holý život, když se sám postaví místním Strašákům, té zvrhlé, nekontrolovatelné přesile, ale dokáže být i gentlemansky roztomilý a kouzelně šarmantní jako John, který společně s Mary touží, původně z lásky jedné noci, udělat daleko více.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dustin Hoffman v seznamech

v dalších seznamech2x