Ledový drak přehled

Ledový drak
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/327000/mid_ledovy-drak-7F8-327000.png 4 141 141

DragonRealm série

Cabe Bedlam bojoval proti dračím králům. Postavil se jejich snaze vládnout světu lidí a zahnal je zpět do Dračích říší. Potom však šílený, ale neuvěřitelně mocný Ledový drak uvolnil Poslední zimu – prastaré smrtonosné kouzlo. Kouzlo, proti kterému neexistuje ochrana. Kouzlo, s jehož pomocí chce dobýt Dračí říše a současně smést lidský druh do zapomnění. Jen Cabe má odvahu a moc této pohromě zabránit. Ovšem za cenu, která je neskutečně vysoká…... celý text

Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Fantom Print

Icedragon , 1989

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ledový drak. Přihlašte se a napište ho.

Parwana
09.10.2023 5 z 5

Svěží a neotřelé dílko, které mě velmi zaujalo. Není třeba čekat, až budou Vichry zimy (zda kdy budou), super fantasy s draky je více.

Luigi1
26.01.2021 3 z 5

Napjatě jsem očekával pokračování.Byl jsem zklamán,Dlouho se děj vlekl a skoro nutil čtenáře aby ji hodil do kouta,ale pak se trochu polepšila tak zůstala v držení..Svět draků mám rád,tak dávám za 3.

Israha
23.06.2020 2 z 5

Oproti rozháranému Ohnivému drakovi je jeho pokračování atmosféričtější, dějové sevřenější a snáze se v něm orientuje, stále však trpí na uspěchanost vyprávění a nedostatek prostoru pro ústřední dějovou linii (jmenuje se to Ledový drak, ale z půlku to je vlastně prequel pro následující svazek, Vlčí přilba...a proto je tam toho ledového draka a jeho kejklí po hříchu málo). Svět Dračích říší svou lehkou bizarností a neortodoxností, naroubovanou na klasickou "magic and dragons" šablonu láká, ale spíš tak k procházce, než nadšenému sledování, co se v něm děje. A to vidím jako hlavní problém začátků této knižní ságy - svět přináší relativně atraktivní, příběhy v něm se odehrávající už ne tak docela.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ledový drak v seznamech

v dalších seznamech1x