Domov jako talíř přehled

Domov jako talíř https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401015/bmid_domov-jako-talir-T10-401015.jpg 3 27 27

Domov je místo, kde bydlí srdce a také se říká, že láska prochází žaludkem. Kniha Domov jako talíř je tak trochu jiná kniha o bydlení. Je psaná jako kuchařka, ale nejde o jídlo. Jedná se o takový návod, čeho dát špetku a čeho více do jednotlivých místností, aby vám domov chutnal. Za knihou Domov jako talíř stojí dvě mladé ženy: autorka knihy Olga a ilustrátorka Bára. Olga Bušková je designerkou Feng-šuej tvořící pod značkou Olgabu. Pomáhá lidem měnit domovy a pracoviště na příjemné prostředí. Olga vám doma neuklidí, ale dá vám recepty, jak si bydlení zútulnit s vtipem a elegancí. Ilustrace Báry z Nikolajky vás nakopnou ke kreativitě a budete chtít hned začít měnit svůj domov.... celý text

Dům a byt
Vydáno: , vlastním nákladem

Domov jako talíř: labužnický průvodce domovem

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Domov jako talíř. Přihlašte se a napište ho.

MarNe
01.02.2023 3 z 5

Hezká knížka nejen přehlednými krátkými texty, ale i mnohými ilustracemi. Takový stručný návod, jak si zorganizovat domov tak, aby v něm bylo útulněji a energie volně proudila prostorem.

DádazPrahy
18.09.2021 4 z 5

Knížka je přehledná, obsahově tak akorát - ve stručnosti se dozvíme užitečné tipy pro zařízování jednotlivých místností a přitom se nezabíhá do zbytečných podrobností. Netradičně pojaté černo-červeno-bílé ilustrace se mi líbí a knížku vhodně doplňují.
Nelíbí se mi však celková grafická úprava a zejména "roztahanost" - např. jednoslovný název kapitoly tu zbytečně zabere celou stránku, papírem nakladatelé rozhodně nešetří.
Co se týká obsahu, knížku považuji za užitečnou a doporučuji.
(Z knížky mám výpisky na 5 stránek - pokud by někdo snad měl zájem, mohu poslat e-mailem.)

LadyCotton
02.07.2021 3 z 5

Je pravda, že pokud máte nějaké knihy o bydlení a feng-šuej načtené tak se v této nic moc nového nedozvíte...
Ale... kniha je pěkně a originálně zpracovaná - jako lahodný recept (doslova) pro báječný domov.
Koho kniha potěší? určitě ty, kteří si zařizují nové bydlení a tak nějak netuší jak ho uchopit nebo ty, kteří sice už domov zabydlený už nějaký ten pátek mají ale pořád to "není ono" a chtěli by mít svůj domov funkční, útulný a pěkný.
Určitě bych knihu nezatracovala, pokud na ní narazíte třeba v knihovně bez obav si jí půjčte

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Domov jako talíř v seznamech

v dalších seznamech1x

2018  61%Domov jako talíř