Ta, jež čeká přehled

Ta, jež čeká https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/205829/bmid_dolni-mesto-ta-jez-ceka-DJb-205829.jpg 4 47 47

Dolní město série

< 3. díl

Závěrečný díl noir fantasy trilogie. Dolní město je prohnilé ghetto v prohnilém velkoměstě Třinácti zemí. Proslulo pouze tím, jak rychle tam člověk může přijít o život. Správce, kdysi dávno uznávaný agent zlověstného Černého domu, patří nyní k nejhorší spodině. Chce odsud uniknout, ale to by musel nejdřív zúčtovat s minulostí. V cestě mu stojí jediná osoba. Ta, která ho zradila a opustila, zlomeného a zatrpklého. Jediná žena, kterou kdy miloval. S ní však na Správce číhá i Ta, jež čeká za všemi věcmi…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Knižní klub

She Who Waits , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ta, jež čeká. Přihlašte se a napište ho.

tonysojka
29.08.2021 5 z 5

(SPOILER) Díly skládačky, rozházené v předešlých dílech do sebe zapadnou a vytvoří děsivý obraz krutého světa, ve kterém nemá nic cenu, jen boj o moc.
A Správce, ten opíjející se parchant s bolavým srdcem, rozehrává složitou hru, jejíž konec tak docela neukočíruje.
Mně také ten hajzl bude chybět.
:-)

Hade
25.03.2020 2 z 5

Tak tohle se krutě nepovedlo.

Veronika33
17.02.2020 3 z 5

Tak som túto sériu úspešne dobojovala. Tento diel bol zasa o trochu slabší ako predchádzajúci. Dej bol jemne depresívnejší a zasa kopec postáv s čudesnými menami. Opakoval sa Správcov vzorec správania, že svojimi intrigami vyvolával konflikty medzi postavami.Najviac ma dojal fakt, že v anotácií bola spomínaná jeho bývala láska, ktorá ho zradila, ale reálne v deji figurovala na max. 4 stranách. Som rada, že som sa prekonala a sériu dočítala, ale už ju rozhodne čítať opäť nebudem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ta, jež čeká v seznamech

Daniel Polansky
americká, 1984